Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#106 2010-02-24 17:34:40

 gen. Szrama

Ściąga rozpiski z rapida

2802563
Skąd: Radomsko/ Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 1861
Punktów :   
Armia w WFB: VC 1,5k
Armia w LOTR: Easterlings (400pkt)
WWW

Re: Kino

Nie twierdzę, że tak nie jest - mówię nie o telewizji publicznej - tam reklam nie ma. Melodramatów porządnych nawet nie mam ochoty oglądać. Mam własne życiowe . Raz pamiętam dobry był film o bokserze granym przez Denzela Washingtona, ktoś może zna to powie, bo nie bardzo pamiętam, ale był to fajny film, który fajnie się oglądało.


Przepraszam za wszystkie literówki, ale moja klawiatura jest dyslektyczką

Offline

#107 2010-02-24 22:33:31

 Zuzoslav

Piąty Bóg Chaosu

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 1457
Punktów :   
Armia w WFB: Warriors of Chaos
Armia w W40: Space Orks
Armia Warmachine & Hordes: Legion of Everblight

Re: Kino

TVP jest lepsza głównie dzięki reklamom. Właściwie ich braku. Czasem puszczą jakiś fajny film, ale rzadko. W komercyjnych też ich nie ma za dużo. Są tylko te bardziej efektowne, a czy lepsze? Telewizje to oglądam głównie dla programów, takich jak wiadomości czy inne.
Ostatni obejrzałem sobie taki filmik. Był nawet w miarę. Taki dziwaczny o wariatach, co jeden to bardziej pochrzaniony. "Franklyn"się nazywał, ogólnie polecam. Fajną muzykę ma.


Metal! Metal!
Back with the vengeance!
Metal! Metal!
All that I need is heavy metal!
Metal!
Screaming together!
Metal! Metal!
Metal is all that I need!

Sabaton "Metalizer"

Offline

#108 2010-02-25 07:29:23

 Marjan

Szatan

25639000
Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-02
Posty: 2589
Punktów :   
Armia w W40: Blood Angels
Armia Warmachine & Hordes: Cygnar

Re: Kino

Masz Szrama chyba na myśli film "Huragan" o pięściarzu wagi ciężkiej, Rubinie Carterze.


What is your life?
My honour is my life.
What is your fate?
My duty is my fate.
What is your fear?
My fear is to fail.
What is your reward?
My salvation is my reward.
What is your craft?
My craft is death.
What is your pledge?
My pledge is eternal service

Offline

#109 2010-03-07 22:52:05

 Alcarion

Ma za dużo na głowie

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 679
Punktów :   
Armia w LOTR: Corsairs of Umbar (700)
Armia Warmachine & Hordes: Cygnar
WWW

Re: Kino

W piątek byłem na "Alicji w Krainie Czarów" Tima Burtona. Dobry film. Śmiało mogę polecić. Trochę słabawe zakończenie. Ogólnie mam wrażenie, że Disney trochę poobcinał wizję Burtona. "Alicja..." jest zdecydowanie lżejsza niż na przykład "Charlie i Fabryka Czekolady". Jednak mimo wszystko jest sporo krzywych akcji. Herbatka u Kapelusznika cud, miód i zrywanie boków

8/10

Polecam


http://www.trueachievements.com/gamercards/RedMage89.jpg
"W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu to wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Offline

#110 2010-03-07 23:13:00

 Marjan

Szatan

25639000
Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-02
Posty: 2589
Punktów :   
Armia w W40: Blood Angels
Armia Warmachine & Hordes: Cygnar

Re: Kino

A oglądał już ktoś może "Wilkołaka"?


What is your life?
My honour is my life.
What is your fate?
My duty is my fate.
What is your fear?
My fear is to fail.
What is your reward?
My salvation is my reward.
What is your craft?
My craft is death.
What is your pledge?
My pledge is eternal service

Offline

#111 2010-03-09 00:58:37

 gen. Szrama

Ściąga rozpiski z rapida

2802563
Skąd: Radomsko/ Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 1861
Punktów :   
Armia w WFB: VC 1,5k
Armia w LOTR: Easterlings (400pkt)
WWW

Re: Kino

Polecam jeśli szukacie prostej rozwałki film G. I. Joe. Podszedłem do niego jak do najtandetniejszego filmu z olbrzymim dystansem, paczką czipsów i słodkim napojem, by czerpać totalnie odmóżdżającą zabawę z tego filmidła. I właśnie dzięki takiemu podejściu szczerze nie kłamiąc - bawiłem się lepiej niż na Avatarze. Po prostu nie zawiodłem swoich absolutnie minimalnych oczekiwań.
Historyjka prosta jak drut, bohaterowie przerysowani, wielki zły i wielki dobry, standard aż kipi. Ale jest też parę drwiących z gatunku "filmów klasy B" momentów, jak choćby ten, w którym główny zły zaczyna zwierzać się schwytanemu agentowi Dobra jaki ma plan na opanowanie wszechświata i w pewnym momencie odwraca się, marszczy czoło i mówi - wszystkiego Ci przecież nie powiem. Rozbawił mnie ten motyw. Najbardziej chyba jednak wywarło na mnie wrażenie zakończenie. Zresztą jak potem się okazało w necie wszystkich szokuje. Jest to ciągle film prosty, dla hamburgera, a jednak zakończenie baaaardzo zaskakuje .
Historia z grubsza wygląda tak: w 17 w. szkot złapany w Francji zostaje zabity, jego ród zaprzysięga zemstę na francji. Udaje się to w końcu po 300 latach w blizej nieokreślonej przyszłości (ale wnioskuję po "niczym szokującej" ludzi technice, że to jakieś 30 lat w przód) jednemu z przedstawicelów rodu. Buduje on wielka baze pod Antarktyda, w ktorej zatrudnia szalonego naukowca, ktory produkuje mu armie super zolnierzy bla bla bla... Banał. Drugie dno? W trakcie filmu nagle wyjdzie na jaw drobna prawda - to szlaony naukowiec wykorzystał naiwnego pracodawcę i kontroluje wszystkich swoimi wszczepami. Trzecie dno? Owszem jest i ostatnie 5 sekund filmu o nim świadczy. Jest absolutnie banalne - ktoś wydymał zarówno naukowca jak i szkota i zrealizował najprostszy możliwy chyba z planów - został zwyczajnie prezydentem Ameryki . Gra aktorska mi osobiście pasuje, oczywiście same piekne laski i sami wysportowani faceci, nieważne gdzie, ale to standard filmowy w końcu, że żołnierka ma biust 90 i chodzi z mundurem na suwak rozpiętym do pępka . Aha, warto jeszcze podkreślić fajny wątek dwóch samurajów - jednego chłodnego perfekcjonisty (po stronie Dobra) oraz zdolnego (lecz) narwańca (po stronie Zła), którzy mają równe umiejętności, jednak inny charakter co w końcu jednego doprowadza do zwycięstwa. Fajna jest ich walka, choć to nie żaden Matrix itd.

Ogółem, przyjemny lekki film. W mojej ocenie jak na spodziewany kicz wybronił się ładnie i daję mu 5/5.

Avatar zawiódł troszkę moje nadzieje i dlatego oceniłbym go gorzej od tego mimo iż obiektywnie są nieporównywalne.

Tak o Huragana mi chodziło Marjan.


Przepraszam za wszystkie literówki, ale moja klawiatura jest dyslektyczką

Offline

#112 2010-03-09 01:35:44

 Zuzoslav

Piąty Bóg Chaosu

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 1457
Punktów :   
Armia w WFB: Warriors of Chaos
Armia w W40: Space Orks
Armia Warmachine & Hordes: Legion of Everblight

Re: Kino

Jeśli chodzi o G.I.Joe to ja mam do tego filmu stosunek dość sentymentalny Tak wiem że brzmi durnie , ale tak właśnie jest. Wychowałem się na komiksach o tej grupie i o ich przeciwnikach Kobrze. I głównie pod tym kątem patrzałem na film. Jako taki mi się podobał, właśnie jako rozwałka o nieskomplikowanej fabule. Ale ciągle mi coś w nim nie pasowało. W końcu gdy obejrzałem go po raz drugi skapłem się, Joe'si to była grupa żołnierzy, a nie super bohaterów. I Kobra tak samo. A w filmie pokazano osobników którzy samym spojrzeniem zdają się rozwalać całe zastępy wroga
Patrząc jednak ze strony widza, który nie szalał za swoimi ulubionymi bohaterami mogę powiedzieć, że film był tak sztampowy, że aż miło. Pokazano w nim dokładnie to co trzeba było pokazać w walce dobra ze złem.
Słyszałem jeszcze opinię że film był przykry i gówniany, dlatego że był prosty itd. a jeśli chcę się spojrzeć na rozwałkę to mamy Transformers. Osobiście uważam, że akcja Transformers nie umywa się do tego co działo się na Joe'sach.


Metal! Metal!
Back with the vengeance!
Metal! Metal!
All that I need is heavy metal!
Metal!
Screaming together!
Metal! Metal!
Metal is all that I need!

Sabaton "Metalizer"

Offline

#113 2010-03-10 10:05:49

siwy2150

Gania za różowym słoniem

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 1690
Punktów :   
Armia w WFB: Orki&Gobosy

Re: Kino

Podobnie jak Zuzoslaw mam sentyment do J.I.Joe wynikający z komiksów z dzieciństwa więc doskonale go rozumiem. Niestety w moim wypadku był on dość zatarty przez upływ czasu.  Właśnie przez ten sentyment na film poszedłem specjalnie do kina, co w moim wypadku rzadko się zdarza. I nie żałuje.
Nie maiłem złudzeń, ambitny film to nie będzie. I właśnie z takim podejściem na niego poszedłem. Jak Szrama napisał prosta rozwałka. Właśnie pod tym względem film jest świetny. Dużo akcji i jeszcze więcej efektów , do tego z banalnymi elementami humoru. Akcja w paryżu i pościg z strojami, po prostu mistrzostwo świata.
Niestety mam kilka zastrzeżeń(nie był bym sobą jak bym nie miał)
Przede wszystkim wątek miłostny był tak strasznie z dupy że aż głowa boli. Do tego nie prawdziwy z komiksem!!!
No i cała końcowa walka ze zniszczeniem podwodnej bazy żywcem została wyciągnięta ze Star Wars'ów (jak dla mnie to IV część lub pierwsza stara, czyli zniszczenie gwiazdy śmierci), łącznie z pojedynkiem snake eyes'a z storm shadow'em.

Pomimo tego wszystkiego film naprawdę bardzo dobry i bardzo polecam. I czekam na następną część, bo na pewno będzie.


A kto jest bardziej zaawansowany technologicznie skaweny czy krasnoludy....?

Offline

#114 2010-03-10 17:04:00

 gen. Szrama

Ściąga rozpiski z rapida

2802563
Skąd: Radomsko/ Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 1861
Punktów :   
Armia w WFB: VC 1,5k
Armia w LOTR: Easterlings (400pkt)
WWW

Re: Kino

http://www.games-workshop.com/MEDIA_CustomProductCatalog/m1241950_99060107007_DCAssassinsmain_873x627.jpg
Tak sobie pomyślałem o kolejnym przeniesieniu do świata Warhammera 40tki - nie muszą być facetami w końcu ;P


Przepraszam za wszystkie literówki, ale moja klawiatura jest dyslektyczką

Offline

#115 2010-03-10 17:30:48

siwy2150

Gania za różowym słoniem

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 1690
Punktów :   
Armia w WFB: Orki&Gobosy

Re: Kino

szrama ale co to ma do kina i do g.i.joe ??


A kto jest bardziej zaawansowany technologicznie skaweny czy krasnoludy....?

Offline

#116 2010-06-19 19:54:02

 Andrew

Szef Portalu

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 1631
Punktów :   
Armia w WFB: Mroczne Elfy
Armia Warmachine & Hordes: The Protectorate of Menoth

Re: Kino

Grają coś dobrego teraz w kinach? Tak sobie pomyślałem że już dawno nie odwiedzałem tego miejsca.


"To na pewno Spider-Man "

Offline

#117 2010-06-19 20:23:49

 Alcarion

Ma za dużo na głowie

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 679
Punktów :   
Armia w LOTR: Corsairs of Umbar (700)
Armia Warmachine & Hordes: Cygnar
WWW

Re: Kino

Książę Persji.

Drużyna A podobno zbiera dobre opinie.


http://www.trueachievements.com/gamercards/RedMage89.jpg
"W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu to wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Offline

#118 2010-06-20 14:30:13

 Andrew

Szef Portalu

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 1631
Punktów :   
Armia w WFB: Mroczne Elfy
Armia Warmachine & Hordes: The Protectorate of Menoth

Re: Kino

Dzięki za przypomnienie. Jakoś z głowy wyleciał mi ten tytuł. A ktoś już go oglądał?


"To na pewno Spider-Man "

Offline

#119 2011-12-21 22:53:38

 Andrew

Szef Portalu

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 1631
Punktów :   
Armia w WFB: Mroczne Elfy
Armia Warmachine & Hordes: The Protectorate of Menoth

Re: Kino

Pora trochę odświeżyć temat.
W sieci pokazał się już trailer do Hobbita. Myślę że to jeden z najbardziej  wyczekiwanych tytułów dla fanów fantastyki. Reżyseria of corse Peter Jackson.
http://www.youtube.com/watch?v=G0k3kHty … embedded#!


"To na pewno Spider-Man "

Offline

#120 2012-02-22 14:13:25

 Lukullus

Dużo tu klawiatur zniszczył

39238019
Call me!
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 947
Punktów :   
Armia w W40: Sisters of Battle

Re: Kino

Kiedy jest przewidziana premiera?


http://i833.photobucket.com/albums/zz260/Lord_Vampyre/Userbars/heretic.jpg
http://farm8.staticflickr.com/7270/6939236350_8126fd4790.jpg



I'm awesome. High five!

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hoteles Alemania www.hotels-world.pl