Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#1 2013-11-11 23:41:06

bombaj

Mistrz RyKowiska

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 951
Punktów :   
Armia w WFB: skaven, beastmen, DoCh
Armia w W40: eldar, SM
Armia w LOTR: shit
Armia Warmachine & Hordes: nie gram... na razie...

ZMIANY KLUBOWE

Podczas potórniejowego zebrania klubowego podniesiono następujące kwestie:

1. Zmiana nazwy klubu z:

Rycerze y Kupcy

na:

RyK Medaliki

Rycerze y Kupcu nie brzmi źle, ale ciężko to wymówić, a w zasadzie trudno się przedstawić:
(przykład)
- Z jakiego klubu jesteś?
- Z Rycerzy y Kupców
- Czego???

Więc wszyscy mówią z Ryku, a ta nazwa nic nie znaczy. Żeby jednak nie tracić już wyrobionej marki, pomysł by dodać "Medaliki" - jednoznacznie i żartobliwie kojarzą się z naszym ośrodkiem. Chcemy by naszym flagowym turniejem był już raz zorganizowany medalikon itp.

2. Zmiana logo klubu z widocznej na górze tej strony tarczy (ładnej, nota bene, ale trochę bez "pazura") na dwugłową kometę Sigmara w kółku
tak jak tu:


http://ecx.images-amazon.com/images/I/41DJZ3AJKWL._SL500_SS500_.jpg

http://www.oocities.org/garkutch/Comet.jpg

http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20110517155840/warhammerfb/images/6/6b/Sigmar_Icon.png
albo taki ala wisiorek (medalik   )


http://public.dm2301.livefilestore.com/y2pK82eHpxiNoyOC-MfY5NTC7Rw7p58nuMDJ5bDDzYZz-FDm9Wtdnrb1y4QcdYEsK-xxQa0XS6bX7dB45KLTQL4SmpbcpgUJAHeGxdwNFblRjs/skann0002.jpg?psid=1&rdrts=58831501


Tylko że w tym mniejszym kółku - samej komecie  (albo w tle) Wieża Jasnogórska

Niezależnie od prywatnego światopoglądu i tak na hasło Częstochowa będziemy się kojarzyć z JG. Zamiast unosić się nieświętym oburzeniem, lepiej to obrócić w rozpoznawalny atut. Podobnie wszystkie teamy śląskie nawiązują mniej lub bardziej jajcarsko do "ślunskości", np I team szpila to zawsze "córy górników" itp.




3. Decyzja by zgromadzone środki klubowe w peelenach (około 100 zeta) przeznaczyć na organizację grudniowego turnieju. Makiet i blatów mamy opór, warto może znów się pokazać na arenie ogólnośląsko-ogólnopolskiej. 




4. Pomysł szalony, ale mnie osobiście zachwyca
Zamiast koszulek klubowych - klubowe marynarki. Zamówione po kosztach, gdzieś w jakiejś częstochowskiej szwalni, chyba że ktoś ma jakieś znajomości. żeby po kosztach zamówić. W klapie nowe logo klubu, na plecach nick. Czarne w prążki - taki mafijny stajl, a krój najlepiej sportowy,  (oczywiście jednorodny dla całego klubu)
Dlaczego? bo:

http://m.cdn.blog.hu/ro/rollerclub/image/suit%20up.jpg




Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie zaprojektować też T-Shirtów, ale priorytetem byłyby marynary.


Zapraszamy do dyskusji. Głos każdego klubowicza się liczy!

Offline

#2 2013-11-12 08:58:57

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: ZMIANY KLUBOWE

Mimo iż nie jestem za "Medalikami" to muszę na nie przystać jako że większość wyraziła zgodę, chęć, zainteresowanie... whatever...

Kometa z jasną górą jest bardzo dobrym pomysłem. Nikomu to nei urąga a nawet promuje nawsze własne miasto.

Marynarki... puki nie będa różowe bedzie dobrze...

Offline

#3 2013-11-12 09:08:48

 Cobalt

Lubi mocne wejścia

Skąd: Khatovar
Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 351
Punktów :   
Armia w WFB: High Elves

Re: ZMIANY KLUBOWE

Ad1.  "Ryk" pokaże nasze korzenie (jakkolwiek by to nie brzmiało ) a Medaliki będą nas jednoznacznie identyfikować na turniejach ogólnopolskich. Jestem za.

Ad.2 Szacun za koncept. Jestem za.

Ad. 3 Siur, łaj not.

Ad.4 Jak dla mnie, drugi po logo rewelacyjny pomysł.


Co z przeniesieniem forum ?


==========================
  Achievement unlocked: Left the house
==========================

Offline

#4 2013-11-12 09:11:34

 Jaaf

Długo gra, jeszcze dłużej wałkuje

4043517
Skąd: Aiur
Zarejestrowany: 2013-05-26
Posty: 473
Punktów :   
Armia w WFB: 13
Armia w W40: not enough minerals
Armia w LOTR: not enough vespene gas
Armia Warmachine & Hordes: I would need more pylons

Re: ZMIANY KLUBOWE

Podpisuję się pod Bru. Szczególnie w aspekcie kolorystyki! @_@
Logo niech będzie jakie będzie, byle by mój nick na plecach był wielkością czcionki 1024 a logo i nazwa klubu jakąś taką dużą, wypasioną 12
I tak z tego co zauważyłem, na turnieju tylko 2 koszulki z logo klubu były ;>


You May All Go to Hell and I Will Go to Texas
Nadchodzi Legacy of the Void... a później co, przeprowadzka?

Offline

#5 2013-11-12 18:00:15

 Stachu

Kosmozord

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 148
Punktów :   
Armia w WFB: Druchii
Armia w W40: Imperial Guards

Re: ZMIANY KLUBOWE

Cobalt napisał:

Ad1.  "Ryk" pokaże nasze korzenie (jakkolwiek by to nie brzmiało ) a Medaliki będą nas jednoznacznie identyfikować na turniejach ogólnopolskich. Jestem za.

Ad.2 Szacun za koncept. Jestem za.

Ad. 3 Siur, łaj not.

Co z przeniesieniem forum ?

Ad.4 Nie lubię, nie znoszę, nienawidzę marynarek są denerwujące krępują ruchy i ogólnie mam dosyć chodzenia w czymś co jest niewygodne.
Ale jeżeli "TEAM" przegłosuje sprawę to się złamię i będę dumnie nosił, ale jak mi ktoś każe zamienić moje bojówki na kanty to mu przegryzę aortę.

Offline

#6 2013-11-12 20:22:52

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: ZMIANY KLUBOWE

1) Nie mam żadnych zastrzeżeń
2) Nowe logo ok, nie wiem tylko czy będzie czytelne, ale to będzie widać jak będzie jakiś projekt
3) Spoko, chociaż skąd ta stówa i czemu ja się nie składałem
4) Pomysł jak najbardziej szalony, ale raczej niewykonalny - pierwsze primo trochę będzie to kosztować, drugie primo rozmiary, koszulki pod tym względem są bardziej "elastyczne", wiem coś o tym bo planuje od dłuższego czasu kupić sobie nową marynarkę i jak coś mi się podoba to po prostu nie ma odpowiedniego rozmiaru. Może coś mniej ambitnego jak kamizelka ?

Offline

#7 2013-11-13 06:53:13

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: ZMIANY KLUBOWE

@Stachu
Spoko spoko kanty odpadają a marynarka przejdzie jeśli znajdziemy odpowiednie miejsce żeby takowe tanio kupić

@Crane
Tutaj będzie akcja w stylu: All kupujemy w jednym miejscu ale rozmiary pewnie da sie rade podać, trzeba by tylko tani sklep znaleźć.

Offline

#8 2013-11-13 10:44:53

Pinka

Już trochę tu siedzi

Zarejestrowany: 2013-11-02
Posty: 54
Punktów :   

Re: ZMIANY KLUBOWE

1. Spoko;)
2. Spoko;)
3. Spoko;)
4. Jeśli dostanę żakiecik- to spoko:P (ale jak się nie da, to sama sobie coś znajdę) Ogólnie super pomysł, gorzej jeżeli dojdą nowi gracze i będą musieli płacić więcej za szycie, jako że już nie będzie to hurtowe, tylko indywidualne zamówienie (ale myślę, że nie będzie to problemem, bo nie muszą mieć wszystkiego od razu:))

Offline

#9 2013-11-13 10:57:00

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: ZMIANY KLUBOWE

Marynarki są przez naczone na turnieje, mam szczerą nadzieje ze wyjda bardzo tanio, licyzlismy ze koszulka kosztuje około 30 zeta, bluza 60 - 80 (zalezy od bluzy) w zwiazku z tym marynarka nei moze przekroczyć kwoty rzędu... nie wiem... 60 zeta od łebka? Nadruki najpewniej będą prasowankami bo nie widze innego na chwilę obecną rozwiazania. Jeśli ktoś gdzies ma jakieś wtyki lub pobliskiego krawca niech pyta o marynarki.

Niestety przymus zakupu marynarek tyczy się w 100% ekipy drużynowej. Cyzli ci co jeżdżą na druzynówki. Na chwile obecna jets to chyba nawet 7 osób, niektórer grają wymiennie.

Offline

#10 2013-11-13 11:21:26

 monter

Udaje ważniaka

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2012-04-15
Posty: 292
Punktów :   
Armia w WFB: O&G

Re: ZMIANY KLUBOWE

1. Ok

2. Jasna Góra może być mało widoczna Ze swojej strony mogę rzucić taki pomysł.
Kometa + coś RYczącego + aureolka

http://rajczyk.czest.pl/warhammer/csp8994856.jpg


http://rajczyk.czest.pl/warhammer/Comet.jpg

Grafikiem niestety nie jestem

3. Ok

4. Pomysł bardzo fajny. Osobiście lubię chodzić w marynarkach.
Obawiam się jednak że na turniejach ciężko będzie wytrzymać przez cały dzień w marynarce.
W pomieszczeniach przy małym tłumie szybko robi się ciepło.
Może jakieś polo ?


http://rajczyk.czest.pl/warhammer/yellow/BannekBorder2.png

Offline

#11 2013-11-13 13:30:06

 Andrew

Szef Portalu

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 1631
Punktów :   
Armia w WFB: Mroczne Elfy
Armia Warmachine & Hordes: The Protectorate of Menoth

Re: ZMIANY KLUBOWE

1 : Tak

monter napisał:

2. Jasna Góra może być mało widoczna Ze swojej strony mogę rzucić taki pomysł.
Kometa + coś RYczącego + aureolka

http://rajczyk.czest.pl/warhammer/csp8994856.jpg

Kojarzy mi się to jakoś z NBA ale pomysł bardzo fajny i warty przemyślenia

3: Tak

4: Tak

Marynary z tego co gadaliśmy miały być z jakiegoś lekkiego przewiewnego materiału.

Cobalt napisał:

Co z przeniesieniem forum ?

Nie wiem czy jest jakiś większy sens. Jest już bardzo dużo osób które kojarzą adres. Wiem że PUN nie funkcjonuje najlepiej ale szkoda było by tracić wszystkie tematy i ludzi którzy są tutaj zarejestrowani szczególnie tych którzy nie są z Częstochowy.


"To na pewno Spider-Man "

Offline

#12 2013-11-13 16:49:22

Twister

Kupowałby w Lidlu, gdyby mieli modele

Zarejestrowany: 2013-02-13
Posty: 387
Punktów :   

Re: ZMIANY KLUBOWE

Jestem na tak, jeżeli chodzi o marynarki to zobaczymy jak będą wyglądały oraz ile będą kosztować

Offline

#13 2013-11-13 18:10:51

bombaj

Mistrz RyKowiska

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 951
Punktów :   
Armia w WFB: skaven, beastmen, DoCh
Armia w W40: eldar, SM
Armia w LOTR: shit
Armia Warmachine & Hordes: nie gram... na razie...

Re: ZMIANY KLUBOWE

dokładnie jak Twister, priorytet to cena. Jak ktoś może się rozpytać u jakiegoś krawca, ile by coś takiego kosztowało to fajnie by było. Ja się rozejrzę koło swojej roboty, mam tam jakąś "szwalnię"

Offline

#14 2013-11-13 18:40:21

Pinka

Już trochę tu siedzi

Zarejestrowany: 2013-11-02
Posty: 54
Punktów :   

Re: ZMIANY KLUBOWE

Obawiam się, że szycie na miarę swoje będzie jednak kosztować... Ale znawcą nie jestem, więc nie zakładajmy od razu pesymistycznego scenariusza;) Ewentualnie można się pokusić o zakup marynarek bez nadruku i nie na miarę, a samemu doszyć naszywki z logo (z 7 zł za sztukę na allegro), wyjdzie taniej. Co z nickiem na plecach to nie wiem (ciekawe zresztą jak by to wyglądało), jak coś to może można naszyć na patce (kieszeni) zamiast na plecach?

Offline

#15 2013-11-14 17:50:59

Twister

Kupowałby w Lidlu, gdyby mieli modele

Zarejestrowany: 2013-02-13
Posty: 387
Punktów :   

Re: ZMIANY KLUBOWE

Podpytałem znajomego na temat nadruków. Generalnie kolorowe logo z takimi płomieniami będzie ciężkie do zrobienia i dość drogie. A wprasowanka jest średnim pomysłem bo łatwo odchodzi, blaknie i w ogóle jest be. Ewentualnie można pomyśleć nad broszkami - tańsze, można założyć do wszystkiego i są ponoć z "bajerami" (tj np otwieraczem do piwa ). Z nickiem już prościej bo to jest tylko jeden kolor, a czcionkę zazwyczaj mają gotową.

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Saly Portudal Noclegi Newport