Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#106 2010-10-02 22:23:46

MajorToffffik

Właśnie zaczął

Zarejestrowany: 2010-03-26
Posty: 45
Punktów :   
Armia w WFB: WoCh, VC

Re: Armie Warhammera & Fluff

Jak ktoś mi powie, co to jest "fluff", to ja się normalnie wypowiem w temacie:P


Liberate my madness!!

Offline

#107 2010-10-02 22:24:43

 mikolaj164

Hehe, zaczynam

Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 14
Punktów :   

Re: Armie Warhammera & Fluff

fluff- klimat, historia armii


Sooner or later, the Chaos will crush you. There's no point in resistance my child...

Offline

#108 2011-12-29 22:57:24

Klimaciarz

Gość

Re: Armie Warhammera & Fluff

Mim zdaniem jednymi z najbardziej klimatycznych armii są ogry oraz beastmeni.grając nimi taka wewnętrzna dzikosc.nie mogę się doczekać kiedy obedre ze skory przeciwnika i ponkawaleczku zjem.poza tym wampiry pod względem fluffu niezłe są.tez da się czuć takie coś ..mrok i tajemniczosc..podoba mi się ale takie np imperium to wg mnie gowno jeśli od stronny fluffu patrzeć.a dla mnie tylko ta strona się liczy:D

#109 2011-12-30 10:21:03

 Gruby

PrzeSPAMny Pisaczyciel

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 2036
Punktów :   
Armia w W40: Orkz [Evil Sunz]

Re: Armie Warhammera & Fluff

Panowie, nie zapominajcie o krasiach! Starożytna rasa, tajemnicza magia runiczna, tysiące wojowników całych obkutych w najlepsze zbroje, umiłowanie złota i honoru! To jest super klimat dopiero! I w dodatku niezła grywalność, a figsy też nie najgorsze!


http://www.nodiatis.com/pub/19.jpg


Born to Lose - Live to Win

Offline

#110 2011-12-30 10:45:45

 Mroczny Kiciuś

Już trochę tu siedzi

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 55
Punktów :   
Armia w WFB: Krasnoludy

Re: Armie Warhammera & Fluff

Pisanie, że Imperium jest gówniane od strony fluffu jest moim zdaniem spowodowane albo tym iż autor posta, nie przeczytał nigdy podręcznika do Imperium , albo tym, że nie bardzo zna świat warhamera . Jak w ogóle można pisać takie rzeczy. Przecież Imperium bądź co bądź to najważniejsze państwo Starego Świata. Prawie cała historia wfb. kręci się w okół Imperium i jest z nim ściśle powiązana. Pisząc, że  Fluff do Imperium to gówno krytykuje się w zasadzie całą idee warhamerowego świata. Symbol batla młot i cała historia tej świętej broni Sigmara, tego wszystkiego nie ma bez Imperium.
   A wampiry , Sylwania to przecież ledwie imperialna prowincja . Cała historia wampirzych władców jest ledwie fragmentem fluffu Imperium. A odnośnie Ogrów jest to najmłodsza armia wfb. Według wielu w tym mnie dodana bardzo na siłę i w zasadzie nie potrzebnie. Ich fluff nie wiem jak teraz ale wcześniej był mocno taki se a cała ich historia była miałka i dość płytka.
  Oj Klimaciarz Klimaciarz o klimacie to ty nie wiele wiesz.
Dobra ulżyło mi. Jeśli chdzi o Fluf to ciężko jest mi wybrać faworyta. Zwłaszcza ,że są takie armie jak Leśne ELfy , Krasnoludy czy Zwierzoludzie , które klimat mają świetny ale znowu historię napisaną tak na siłę i bez pomysłu jak tylko się da. Inne znowu( Imperium , Lizardmeni ) odwrotnie, historia super, klimat tak jakoś do mnie kompletnie nie przemawia. Generalnie , obopólnie najlepiej na tym tle wypadają chyba Wysokie ELfy, Bretonia  i Sakeveni.

Ostatnio edytowany przez Mroczny Kiciuś (2012-02-23 13:21:38)


Gdybym to ja ukradł słońce,
nie dałbym go ludziom,
aby mieli ciepło.
Utopiłbym je w oceanie
i zaczął kupować ich dusze,
sprzedając im ogień.

Offline

#111 2011-12-30 11:19:47

 loboba

Lubi przyspamić czasem

6205559
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 441
Punktów :   
Armia w WFB: Wysokie ELfy.

Re: Armie Warhammera & Fluff

Mroczny Kiciuś napisał:

obopólnie najlepiej na tym tle wypadają chyba Wysokie ELfy, Bretonia  i Sakeveni.

No dobrze że ktoś wspomniał o HE Historia fajnie napisana figurki też są ok. Nie czytałem innych armybooków dlatego mogę jedynie wypowiedzieć się o wyglądzie figurek i większość mi się podoba.

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Dercówka