Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#76 2014-04-30 06:55:46

 Gruby

PrzeSPAMny Pisaczyciel

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 2036
Punktów :   
Armia w W40: Orkz [Evil Sunz]

Re: Tau Empire - Dominium Tau

Devilfishe czy jakoś inchszej to były te transportowce i one są nawet fajne bo są tanie i jakiśtam weapon mogą mieć. Hammerheady to jest to z takim nieproporcjonalnym działem. I to nieproporcjonalne działo robi bum ładne


http://www.nodiatis.com/pub/19.jpg


Born to Lose - Live to Win

Offline

#77 2014-04-30 15:33:44

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Tau Empire - Dominium Tau

Do tego łądnie wygląda

Offline

#78 2014-04-30 17:59:41

 Andrew

Szef Portalu

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 1631
Punktów :   
Armia w WFB: Mroczne Elfy
Armia Warmachine & Hordes: The Protectorate of Menoth

Re: Tau Empire - Dominium Tau

a nie chodziło Ci bru bardziej o Broadside? => http://www.games-workshop.com/en-PL/Tau … Battlesuit

taka cięższa forma tego o czym pisałeś. Po za tym dobrą opcją jest zawsze riptide => http://www.games-workshop.com/en-PL/Tau … Battlesuit

przeglądałem rozpiski na czym gra TAU i  tak na prawdę w większości brakuje jednak czołgów. W kilku pojawia się sky ray.


"To na pewno Spider-Man "

Offline

#79 2014-04-30 20:29:37

 Maro

Powergamer

13753063
Call me!
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2012-03-11
Posty: 167
Punktów :   
Armia w WFB: Myślę nad Ogrami
Armia w W40: Jeszcze się zastanawiam
Armia w LOTR: Nie interesuje mnie

Re: Tau Empire - Dominium Tau

Póki co, to nadal ogarniam kodeks do tej armii (idzie mi wolno, bo zawsze kochałem fluff w młotku), ale już widzę, w co mniej więcej będę inwestował na początku. Wiadomo, Fire Warrior'si to must have na początek (bo coś musi scorować), potem idzie Riptide i Crisisy. Reszta jest do ustalenia. Jak zwykle najpierw muszę dobrze poznać zasady armii i przekalkulować sobie, co będzie pasowało do mojego stylu gry i najważniejsze, co będzie w nim grało. Wiadomo coś, komuś o tym, czy GW popracował troszkę nad finecastem? Bo jak oglądam filmiki na yt, to niby wygląda ok, ale wolałbym się zapoznać z opinią kogoś, kto miał już styczność z jakimiś nowymi modelami z tego materiału. Dzięki serdeczne wszystkim za rady. A pytam o te Hammerhead'y/Sky Ray'e, bo na Gloria Victis czytałem, że te drugie, to podobno jednorazówki (znaczy się, że mogą strzelić tylko raz ewentualnie dwa na grę). Ogólnie już widziałem parę rozpisek i battle raportów na yt i powiem: jestem zadowolony.


O kur@#!... Wacław, sp*&%^!@#my.

Offline

#80 2014-04-30 23:20:58

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Tau Empire - Dominium Tau

@Andrew: kurde masz chyba racje.... najpewniej chodziło o te.... ehhh ciagle tej armii nei znam
@Maro: Ostatnio kupiłem jakiegoś failcasta i nawet spoko jest, troche nadwyżek ale do oskrobania

Offline

#81 2014-05-01 11:09:22

 Stachu

Kosmozord

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 148
Punktów :   
Armia w WFB: Druchii
Armia w W40: Imperial Guards

Re: Tau Empire - Dominium Tau

To może ja też dorzucę parę groszy. Znam ich z poprzedniej wersji gdyż miałem całą armię.
Ogólnie armia jest fajna. Typ stój i strzelaj plus daj się zaszarżować z zasadą supportfire mało kto dobiegnie.
Skyray jest typowo na jednostki latające z zasadą przechwytywania (latacz wchodzi na stół i zaraz obrywa z rakiet) jest ciekawą opcją.
Hammerhead z railgunem do niszczenia celów opancerzonych lub używając subamunicji jak dobrze pamiętam placek do niszczenia siły żywej.
Crisis suit to twarde skurczybyki idealne do flankowania dużo ruchu (chyba jump infantry) i mnóstwo ciekawych zabawek do zamontowania na nich.
Broadsidy stój i strzelaj rozkręcają wszystko twinlinked railguny plus do tego smart pociski które ignorują cover i jak ich tu nie kochać/nienawidzieć jedynie są powolne ale jak dobrze pamiętam to pancerz na 2+ i chyba można było im dorzucić shield drony.

A maro jakbyś chciał to mogę ci jeszcze parę krootów wygrzebać bo gdzieś powinny leżeć.

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Duitsland Park Hostel