Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#1 2011-07-31 22:56:26

 gen. Szrama

Ściąga rozpiski z rapida

2802563
Skąd: Radomsko/ Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 1861
Punktów :   
Armia w WFB: VC 1,5k
Armia w LOTR: Easterlings (400pkt)
WWW

KONKURS !!!

Moi drodzy forumowicze!

Forum istnieje już 2 lata. Ma prawie 200 użytkowników, oraz prawie 20000 postów. By uczcić ten wspaniały splot wydarzeń, nasz główny sponsor Vanaheim.pl oferuje nam nagrody w konkursie, którego szczegóły znajdziecie poniżej. Mam nadzieję, że miło wspominacie ten wspólnie spędzony czas. Tym, którzy przyszli tutaj za mną przez wezwanie z forum-bitewniaki.pl dziękuję szczególnie, ponieważ dali tym samym dowód ogromnej przyjaźni jaką darzą mnie i to co zrobiłem. Tym, którzy są z nami od początku dziękuję, że byli i są. Po prostu :). Nasz mały jubileusz jest wspaniałą okazją do poświętowania. Z tego względu ogłaszam wszem i wobec konkurs na następujących zasadach:

1. Konkurs trwa dopóki forum nie przekroczy 3 limitów - 2 lat istnienia, 200 użytkowników, 20000 postów. W chwili przekroczenia tych limitów następuje głosowanie nad pracami zgłoszonymi do konkursu.
2. Do Konkursu może przystąpić każdy użytkownik forum, również i osoby nowoprzybyłe, po jego ogłoszeniu.
3. Konkurs polega na zgłoszeniu pracy w dowolny sposób nawiązującej do idei konkursu, czyli uczczenia tych trzech chlubnych liczb. Może to być film, piosenka, wiersz, model, ciasto, plakat, animacja, biedne pomalowane zwierzątko, czy też Wasza siostra. Dopuszczalne jest wszystko w granicach rozsądku i smaku.
4. Użytkownicy będą głosować dwa tygodnie po zebraniu prac konkursowych. Każdy użytkownik ma jeden równoważny głos. W przypadku gdyby dwie prace miały tyle samo głosów, wylosujemy zwycięzcę (50/50). Pod uwagę należy brać przede wszystkim humor pracy.
5. Prace nie powinny być zbyt pompatyczne. Nie chcemy wskazywać nic startującym, ale Wasza praca musi dostarczyć Wam przede wszystkim zabawy. Nie jest to konkurs malarski, ani o złote gacie - bawimy się i należy o tym pamiętać :).
6. Nagrody w konkursie wyglądają następująco:

http://img825.imageshack.us/img825/4296/vanaheimbanner2010.gif

I miejsce - 100zł do wydania w sklepie Vanaheim.pl
II miejsce - dowolny blister w Vanaheim.pl
III miejsce - dowolny blister w Vanaheim.pl


http://img825.imageshack.us/img825/4296/vanaheimbanner2010.gif


Przepraszam za wszystkie literówki, ale moja klawiatura jest dyslektyczką

Offline

#2 2011-08-02 20:39:43

 gen. Szrama

Ściąga rozpiski z rapida

2802563
Skąd: Radomsko/ Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 1861
Punktów :   
Armia w WFB: VC 1,5k
Armia w LOTR: Easterlings (400pkt)
WWW

Re: KONKURS !!!

Zgłaszać prace konkursowe należy do mnie prywatnie Naturalnie, jeśli są to zdjęcia czy coś, proszę wysyłać je na maila rycerzeykupcy@gmail.com
Wszelkie pytania odnośnie konkursu - piszcie poniżej   Nagrody czekają!


Przepraszam za wszystkie literówki, ale moja klawiatura jest dyslektyczką

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ferienwohnung Zirbelweg Signal Appartments