Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#1 2011-11-16 12:48:10

bombaj

Mistrz RyKowiska

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 951
Punktów :   
Armia w WFB: skaven, beastmen, DoCh
Armia w W40: eldar, SM
Armia w LOTR: shit
Armia Warmachine & Hordes: nie gram... na razie...

spotkania klubowe

Witam
Dogadałem się z panem Tomaszem Kukiem z WSL. Dostajemy salę na kopernika, z której możemy korzystać w piątki popołudniami i w może czasem w soboty też popołudniami oraz miejscówke na sobotnie turnieje. Na razie przynajmniej konieczna jest obecność Mastera, który pobierze i odda kluczyk. Z biegiem czasu myślę, że powstanie zatwierdzona lista osób klubowiczów, którzy ten kluczyk będą mogli pobierać. Do tego jednak potrzeba sformalizować kwestię istnienia klubu, stworzyć listę itp. Na razie raczej bez żadnych składek, ważne że mamy miejsce, w którym możemy sobie poćwiczyć, spotkać się, pogadać, wspólnie coś pomalować itp. Wydaje mi się, że to sporo.

Możemy wstawić blaty pod warunkiem, że po spotkaniu położymy je przy ścianie i przywrócimy salę do pełnej używalności oraz mamy miejsce na składowanie materiałów klubowych, makiet itp. W najbliższy piątek mnie akurat nie ma, ale myślę, że jeśli ładnie zagadamy do Mastera, to nas wpuści, jeśli on będzie miał czas.

Na pewno proponuję spotkanie klubowe w piątek 9 XII przed turniejem, trzeba się spotkać, ogarnąć parę spraw, może nawet poukładać blaty i tereny, żeby w sobotę ruszyć bez obsuwy.


Byłbym chętny spotkać się również grająco - organizacyjnie za tydzień w piątek 25 XI . ja osobiście mogę po 16, ale pewnie będzie można jakoś wcześniej.

piszta, czy takie coś pasuje, czy są chętni i czy walczymy za tydzień. można by już przewieźć blaty, jeżeli są gdzieś indziej i w ogóle się jakoś ogarnąć w "nowym" miejscu.

pozdrawiam

Bombaj

Ostatnio edytowany przez bombaj (2011-11-16 13:21:53)

Offline

#2 2011-11-16 13:42:48

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: spotkania klubowe

Jeśli mogę coś wyartykułować w tym temacie, to zmiana miejsca spotkań nic nie zmienia, spotkania nadal mają ten sam nie pasujący mi termin, a "może czasem w soboty też popołudniami" jest za mało konkretne. Jeśli dojdzie do spotkania w sobotę to postaram się być, termin piątkowy będę "bojkotował" do czasu aż zmienię pracę, a i wtedy nie ma gwarancji, że w piątek nie będę pracował.

Offline

#3 2011-11-17 22:45:08

bombaj

Mistrz RyKowiska

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 951
Punktów :   
Armia w WFB: skaven, beastmen, DoCh
Armia w W40: eldar, SM
Armia w LOTR: shit
Armia Warmachine & Hordes: nie gram... na razie...

Re: spotkania klubowe

Termin piątkowo - sobotni jest przeznaczony na spotkania klubowe. organizacyjno, pogaduszkowo, planistyczne. przy okazji będzie można zagrać. Jeżeli uda nam się to rozhulać i powstanie oficjalny klub (w każdym razie bardziej oficjalny niż teraz) i będziesz chciał Cranie do niego oficjalnie należeć i nasz gospodarz zauważy, że nie robimy w jego salach sodomy i gomory, będzie można w tygodniu czy w weekend, po wcześniejszym dogadaniu, wziąć sobie kluczyk od naszej sali klubowej i sobie z kimś zagrać.

wystarczy jedno spotkanie organizacyjne, żeby zobaczyć ile osób jest chętnych się zaangażować i ruszamy. Zaproponowałem piątkowy termin 25 XII bo wtedy na pewno jest wolna sala, ale jeżeli nie będziesz mógł przyjść - nie ma problemu. Daj znać że jesteś i chcesz działać i walczymy. im nas więcej tym lepiej. Oczywiście dotyczy to wszystkich, którzy akurat w tym terminie nie mogą być. W końcu to nie obowiązek tylko hobby,  nie ma listy obecności

W każdym razie, bez ogarniętych kwestii klubowych tracimy salę klubowo-turniejową.  Wiem, że to banał, ale bez rozkręcenia klubu nie będzie turniejów, jakąś minimalny wkład swojego czasu i zaangażowania trzeba poświęcić.  na razie wystarczy się spotkać i pewne kwestie obgadać. dla nieobecnych zrelacjonujemy wszystko na forum. tylko żeby wystartować....

Podsumowując

W piątek 25 XII o godz 17.00 na WSL na ulicy kopernika (sala zostanie podana póżnej) organizacyjne spotkanie klubowe. Kto chce i może niech zajrzy chociaż na pół godziny. figsy można brać, starczy czasu to zagramy inauguracyjną bitewkę. jak ktoś ma zbędne makiety, tereny, miarki itp. niech weźmie. i tyle

Ostatnio edytowany przez bombaj (2011-11-17 22:47:06)

Offline

#4 2011-11-17 22:58:35

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: spotkania klubowe

Jeszcze taka moja mała wrzutka, zdaje się że w ten piątek 25 listopada jest jakaś ogólna impreza studencka (jako nie student nie znam zbyt wielu szczegółów, wiem tylko że będzie Games Room z Barda i jakieś koncerty) w każdym razie może się okazać że wpłynie to negatywnie na frekwencje, chociaż u mnie absencja będzie spowodowana raczej tym, że pracuję do 18 . A właśnie do której przewidywane są spotkania piątkowe ?

Offline

#5 2011-11-22 14:54:07

bombaj

Mistrz RyKowiska

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 951
Punktów :   
Armia w WFB: skaven, beastmen, DoCh
Armia w W40: eldar, SM
Armia w LOTR: shit
Armia Warmachine & Hordes: nie gram... na razie...

Re: spotkania klubowe

!!! SPOTKANIE KLUBOWE 25 XI NA WSL na ulicy NADRZECZNEJ 7 W SALI 003 O 18.00  !!!

witam ponownie. wszystko jest dogadane na tip top, więc mogę zacząć słać  konkrety. Otóż w najbliższy piątek 25 XI organizacyjne spotkanie klubowe jest i się nie odwołało Myślę, że z uwagi na osoby kończące pracę o 18 możemy spokojnie minimalnie przesunąć start imprezy i zacząć o 18.00. Także wszyscy którzy pracują do 18.00 jakby mogli zajrzeć na dosłownie kilka minut po pracy to byłoby rewelacyjnie. do omówienia oprócz samego funkcjonowania klubu mamy sprawę turnieju, zaplecza makietowo terenowego itd itp. Siedzieć nie będziemy nie wiadomo do której, ale pewnie godzinka spokojnie zleci.

Nasze spotkanie wyjątkowo odbędzie się nie na kopernika, gdzie nasz klub będzie miał siedzibę (salę już dostaliśmy, trzeba będzie w przyszłym tygodniu jakoś się dogadać, poprzenosić blaty, zobaczyć jak to wygląda itp.) tylko na ulicy NADRZECZNEJ 7 W SALI 003 O 18.00. w związku z tym na razie spotykamy się bez figurek, bo nie będzie na czym zagrać

Druga sprawa, którą również musimy obgadać to fakt, że będziemy musieli ustalić sobie inny dzień na spotkania klubowe. Będzie to albo wtorek albo czwartek (albo i wtorek i czwartek) z uwagi na to, że (teraz wielki uśmiech do Crane'a) szkoła na kopernika jest czynna nawet do 21,czyli będzie się dało rozegrać nawet jakieś dwie sensowne bitewki popołudniową porą, albo jedną porą wieczorną. Tylko żeby wszystko wystartowało musimy się spotkać w ten piątek.

pozdrawiam i zaprasza

Bombaj

Offline

#6 2011-11-22 16:09:54

 Lukullus

Dużo tu klawiatur zniszczył

39238019
Call me!
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 947
Punktów :   
Armia w W40: Sisters of Battle

Re: spotkania klubowe

Jak się urwę z zajęć to wpadnę. Akurat w ten piątek mam zjazd;/


http://i833.photobucket.com/albums/zz260/Lord_Vampyre/Userbars/heretic.jpg
http://farm8.staticflickr.com/7270/6939236350_8126fd4790.jpg



I'm awesome. High five!

Offline

#7 2011-11-22 16:13:47

bombaj

Mistrz RyKowiska

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 951
Punktów :   
Armia w WFB: skaven, beastmen, DoCh
Armia w W40: eldar, SM
Armia w LOTR: shit
Armia Warmachine & Hordes: nie gram... na razie...

Re: spotkania klubowe

Lukullus napisał:

Jak się urwę z zajęć to wpadnę. Akurat w ten piątek mam zjazd;/

liczę na Ciebie

Offline

#8 2011-11-22 18:16:19

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: spotkania klubowe

I teraz chciał nie chciał muszę się pojawić na spotkaniu organizacyjnym Postaram się być, chociaż jeszcze nie mam pojęcia jak to wykonam.

Co do terminów spotkań, wtorki mi pasują najbardziej, bo w czwartki spotykamy się akurat na planszówki, ale nie wiem czy i tak nie będę musiał wybierać pomiędzy figurkami a planszówkami więc w sumie nie będę się jakoś specjalnie przy tym wtorku upierał. Natomiast możliwość grania do 21.00 jest jak najbardziej plusem, przynajmniej w moim przypadku - oczywiście wiem że 21.00 to taka sztuczna granica, ale jak już powiedzmy będzie można pograć do 20 z minutami i potem spokojnie posprzątać to chyba wystarczy. Teraz tylko pozostanie kwestia zorganizowania sobie graczy

Offline

#9 2011-11-22 20:20:22

 Master

Spowiednik szatana

Skąd: Cząstochowa
Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 1067
Punktów :   
Armia w WFB: Elfy Wysokiego Rodu > 4000

Re: spotkania klubowe

Ja oczywiście będę


How to play Warhammer better?
-Rule number one - sex. Do you guys have some?
-E.. yea, you know... sometimes...
-Wrong answer! Sex equals lost battles. Lose sex. No sex - more victories.
-So how much sex you you have, sire?
-None! Warhammer is my pussy.

Offline

#10 2011-11-23 12:37:02

 michau5300

Prawa Ręka

9558288
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-07-28
Posty: 579
Punktów :   
Armia w WFB: WoCh

Re: spotkania klubowe

Postaram się zajrzeć.


"Kochaj bliźniego swego póki masz coś z tego"

Offline

#11 2011-11-23 13:26:27

 Cobalt

Lubi mocne wejścia

Skąd: Khatovar
Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 351
Punktów :   
Armia w WFB: High Elves

Re: spotkania klubowe

Będę - niestety dosłownie na 15 min.


==========================
  Achievement unlocked: Left the house
==========================

Offline

#12 2011-11-23 20:41:23

bombaj

Mistrz RyKowiska

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 951
Punktów :   
Armia w WFB: skaven, beastmen, DoCh
Armia w W40: eldar, SM
Armia w LOTR: shit
Armia Warmachine & Hordes: nie gram... na razie...

Re: spotkania klubowe

Panowie, jest ekstra. Nawet 15 minut jest świetnie. Chwilę zagadać, klepnąć najważniejsze rzeczy, umówić się na następne spotkanie, tym razem już "grające" i gitara. Pogadajcie z kumplami i "partyzantami" forumowymi, żeby wyszli z lasu i na moment zajrzeli. Nie będzie żadnych przemówień!

oczywiście klub ma być (jest?) ogólnofigurkowy (oraz czemu nie planszówkowo - karciano - rpgowy) WFB, 40K, machiny i inne lotry, wszystko jest bene. Najbliższy nasz turniej to standardowy warhammer, następny może być 40k czy warmachina.

Ostatnio edytowany przez bombaj (2011-11-23 20:45:08)

Offline

#13 2011-11-23 22:51:33

 Lukullus

Dużo tu klawiatur zniszczył

39238019
Call me!
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 947
Punktów :   
Armia w W40: Sisters of Battle

Re: spotkania klubowe

Hura Będę bo kończę o 17.30:) A po spotkaniu napiłbym się piwka:)


http://i833.photobucket.com/albums/zz260/Lord_Vampyre/Userbars/heretic.jpg
http://farm8.staticflickr.com/7270/6939236350_8126fd4790.jpg



I'm awesome. High five!

Offline

#14 2011-11-24 18:15:13

 Negro

Nic, co przegięte nie jest mi obce

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 180
Punktów :   
Armia w WFB: DE 4,2K

Re: spotkania klubowe

jak by sie przeciagneło do 22:15 to tez bym na 15 min przyszedł


Inter Arma Silent Reges ... - W czasie wojny milczą prawa.
Quae Caret Ora Cruore Nostro? - Na jakim brzegu zabrakło by naszej krwi.
Si Leonia Pellis Non Satis Est, Vulpina Addenda - Jeśli skóra lwa nie wystarcza wdziej jeszcze lisią.
Tego sie trzymamy !!!

Offline

#15 2011-11-24 19:55:26

bombaj

Mistrz RyKowiska

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 951
Punktów :   
Armia w WFB: skaven, beastmen, DoCh
Armia w W40: eldar, SM
Armia w LOTR: shit
Armia Warmachine & Hordes: nie gram... na razie...

Re: spotkania klubowe

zgodnie ze zdrową sugestią lukullusa może się przeciągnąć troszkę w jakimś bardziej sprzyjającym luźnym Polaków rozmowom miejscu, także jak Negro będziesz wolny po robocie to dzwoń

Chłopy! magiczny licznik na dole strony pokazał, że forum odwiedziło dzisiaj ok. 25 zarejestrowanych użytkowników. Przyjście na spotkanie klubowe potwierdziło trochę ponad 5 osób. Weźcie zakasajcie nogawki od gaci i przychodźcie na spotkanie. Klub, w tym miejscówka do grania i ekipa organizująca turnieje nie zrobi się sama. Idąc bardzo zużytym cytatem - nie pytaj co klub może zrobić dla Ciebie - tylko co Ty możesz zrobić dla klubu!

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Hoteles Chianciano Terme