Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#1 2012-04-01 14:49:38

Wilk'u

PrzeSPAMny Pisaczyciel

Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 2126
Punktów :   13 
Armia w W40: SW

PodRozpiski

Grey Knights - Szarzy Rycerze


http://www.forgeworld.co.uk/Images/ProductCategories/daemonhunters.jpg



temat do publikacji rozpisek

Offline

#2 2012-04-01 14:50:02

Wilk'u

PrzeSPAMny Pisaczyciel

Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 2126
Punktów :   13 
Armia w W40: SW

Re: PodRozpiski

Poniżej przedstawiam przykładowy schemat rozpiski, który prosiłbym by stosować w tym temacie.
Dlaczego tak? Dlatego żeby rozpiski były przejrzyste i czytelne.


Rozpiska: Grey Knights / Szarzy Rycerze
format: ilość pkt.


HQ "Dowództwo"
(ilość modeli) nazwa modelu (wykupione upgrade) całkowity koszt modelu/oddziału

-------------------------------------------------------------

ELITES "Jednostki Eliterne"
(ilość modeli) nazwa modelu (wykupione upgrade) całkowity koszt modelu/oddziału
(ilość modeli) nazwa modelu (wykupione upgrade) całkowity koszt modelu/oddziału

------------------------------------------------------------- 

TROOPS "Jednostki Podstawowe"
(ilość modeli) nazwa modelu (wykupione upgrade) całkowity koszt modelu/oddziału
(ilość modeli) nazwa modelu (wykupione upgrade) całkowity koszt modelu/oddziału
(ilość modeli) nazwa modelu (wykupione upgrade) całkowity koszt modelu/oddziału

-------------------------------------------------------------

FAST ATTACK "Jednostki Szybkiego Reagowania"
(ilość modeli) nazwa modelu (wykupione upgrade) całkowity koszt modelu/oddziału

-------------------------------------------------------------

HEAVY SUPPORT "Jednostki Ciężkiego Wsparcia"
(ilość modeli) nazwa modelu (wykupione upgrade) całkowity koszt modelu/oddziału


-----------------
suma punktów



Zastosowanie (opis planu na bitwę i wykorzystania tego co w rozpisce).

Offline

#3 2012-05-07 14:59:01

Berserker

Zaczyna cwaniakować

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 98
Punktów :   

Re: PodRozpiski

Rozpiska: Grey Knights / Szarzy Rycerze
format: 1000 pkt.


HQ "Dowództwo"
(1) Librarian (might of titans, master-crafted weapon / quicksilver) 160 

-------------------------------------------------------------

TROOPS "Jednostki Podstawowe"
(5) Grey Knights Terminators (1*psycannon, 1*daemon hammer, 4*nemesis force halberd) 225   
(5) Grey Knights Terminators (1*psycannon, 1*daemon hammer, 4*nemesis force halberd) 225   

-------------------------------------------------------------

HEAVY SUPPORT "Jednostki Ciężkiego Wsparcia"
(1) Nemesis Dreadknight (heavy psycannon, nemesis greatsword) 195
(1) Nemesis Dreadknight (heavy psycannon, nemesis greatsword) 195


-----------------
1000 punktów



Zastanawiałem się jeszcze nad Kapitanem z force halberd + master-crafted weapon zamiast Librariana. Byłby to dobry pomysł?
Librariana dołączam do oddziału. Wystawiam wszystkich, i powoli się zbliżam Terminatorami do objectivów, w między czasie strzelając. W tym czasie Dreadknighty próbują niszczyć groźniejsze jednostki.
W sumie można by wyrzucić jednego Dreadknighta i bajery Librariana, a w zamian wstawić Stormraven Gunship'a. Wtedy byłaby większa mobilność.

Ostatnio edytowany przez Berserker (2012-05-08 08:17:43)

Offline

#4 2012-05-20 15:54:00

Wilk'u

PrzeSPAMny Pisaczyciel

Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 2126
Punktów :   13 
Armia w W40: SW

Re: PodRozpiski

Berserker napisał:

Rozpiska: Grey Knights / Szarzy Rycerze
format: 1000 pkt.


HQ "Dowództwo"
(1) Librarian (might of titans, master-crafted weapon / quicksilver) 160 

-------------------------------------------------------------

TROOPS "Jednostki Podstawowe"
(5) Grey Knights Terminators (1*psycannon, 1*daemon hammer, 4*nemesis force halberd) 225   
(5) Grey Knights Terminators (1*psycannon, 1*daemon hammer, 4*nemesis force halberd) 225   

-------------------------------------------------------------

HEAVY SUPPORT "Jednostki Ciężkiego Wsparcia"
(1) Nemesis Dreadknight (heavy psycannon, nemesis greatsword) 195
(1) Nemesis Dreadknight (heavy psycannon, nemesis greatsword) 195


-----------------
1000 punktów



Zastanawiałem się jeszcze nad Kapitanem z force halberd + master-crafted weapon zamiast Librariana. Byłby to dobry pomysł?
Librariana dołączam do oddziału. Wystawiam wszystkich, i powoli się zbliżam Terminatorami do objectivów, w między czasie strzelając. W tym czasie Dreadknighty próbują niszczyć groźniejsze jednostki.
W sumie można by wyrzucić jednego Dreadknighta i bajery Librariana, a w zamian wstawić Stormraven Gunship'a. Wtedy byłaby większa mobilność.

Przeglądając forum natknąłem się na Twoją rozpiskę.
Pozwolę sobie ją skomentować, ponieważ coraz częściej przychodzi mi grać GK / Necronami w czasie wolnym od wykładów

1. Jak już wspomniałeś odnośnie zamiany Librariana na GKBC, to jest to średni pomysł, aczkolwiek z uwagi na to że posiadasz mało jednostek do trzymania znaczników, polecałbym GK Grand Mastera. Jeżeli Terminatorzy jakimś cudem (odpukać w niemalowane) zginęli by, to nie będziesz miał czym trzymać objectivów. Dzięki GKGM który posiada zasadę specjalną "grand strategy" możesz dowolny model awansować na jednostkę podstawową (troops). Na przykład może to być Nemesis Dreadknight - nie muszę przypominać że jest to gruby i twardy zawodnik.

2. Reszta bez uwag, aczkolwiek jednemu NDK mógłbyś wymienić nemesis greatsword na nemesis daemon hammer.

3. Na upartego można spróbować wcisnąć (zamiast Stormraven'a) Land Raidera, lub ewentualnie dwóch Techmarines z bombardowaniem orbitalnym.

Offline

#5 2012-05-20 22:16:43

Berserker

Zaczyna cwaniakować

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 98
Punktów :   

Re: PodRozpiski

Czyli na początek, byłaby to w miarę dobra rozpiska? Z drobnymi zmianami.

Ostatnio edytowany przez Berserker (2012-05-20 22:17:00)

Offline

#6 2012-05-22 17:57:01

Wilk'u

PrzeSPAMny Pisaczyciel

Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 2126
Punktów :   13 
Armia w W40: SW

Re: PodRozpiski

Berserker napisał:

Czyli na początek, byłaby to w miarę dobra rozpiska? Z drobnymi zmianami.

Według mnie tak.

Offline

#7 2012-08-20 22:10:49

Koldrin

Rzezimieszek

Zarejestrowany: 2012-08-20
Posty: 5
Punktów :   
Armia w W40: Grey Knights,CSM, Tyranids, IG

Re: PodRozpiski

Rozpiska: Grey Knights
format: 1200 pkt.


HQ "Dowództwo"
(1) Inkwizytor Xenos (awans na psionika + ręka młot, granaty radioaktywne) 70
(1) Inkwiyztor Xenos (2*serwoczaszka) 31

-------------------------------------------------------------

ELITES "Jednostki Eliterne"
(5) Paladyni (5*młotki) 275
(10) Pomocnicy (8*Assassinki, 2*Krzyżowcy) 150
(9) Pomocnicy (5*Psionicy, 1*Akolita z udoskonalonym karabinem plazmowym, 3*Serwitor z działkami plazmowymi) 119

------------------------------------------------------------- 

TROOPS "Jednostki Podstawowe"
(5) Drużyna Uderzeniowa (działko psioniczne) 110
(4) Command Squad (2*Guardsmen, Platoon Commander, Heavy Weapon Team z lascannonem) 119
+ (1) Chimera 55

-------------------------------------------------------------

FAST ATTACK "Jednostki Szybkiego Reagowania"
(1) Stormraven (--) 205

-------------------------------------------------------------

HEAVY SUPPORT "Jednostki Ciężkiego Wsparcia"
(1) Drednot (2*sprzężone działko automatyczne, amunicja psioniczna) 135


-----------------
1200 punktów



Taktyka nie jest trudna. Dred sprząta piechotę z tyłu albo słabe pojazdy. Assassinki z Inkwizytorem do Stormravena i pruje do najlepszego oddziału przeciwnika, w 1-2 tury oni spadają i Assassinki idą dalej - same power weapony, 3 ataki z bazy na 3+, 2+. Cały dmg przyjmują dwaj Templariusze z invem 3+ i Inkwizytorem z 3 woundami. Całe Troopsy siedzą z tyłu i biorą znaczniki i strzelają, dodatkowo z desantu wyjdą Paladyni którzy robią największa masakrę w combacie. Mamy jeszcze Chimere która z Dredem ciśnie na środek bitwy. Cały nuke idzie z pojazdu, a Dred idzie do Assassinek z Paladynami by dać im bonus buffa z egidy, wtedy żaden psionik czy Libra nie straszna jeśli będzie potrzeba. Cała rozpa jest zrobiona pod zasady 6 edycji, żeby nikt się nie dziwił że mam IG troops w rozpisce


Każdy Grey Knight jest równy całej armii Chaosu...

Offline

#8 2012-08-23 22:06:12

 Gruby

PrzeSPAMny Pisaczyciel

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 2036
Punktów :   
Armia w W40: Orkz [Evil Sunz]

Re: PodRozpiski

Stary, sojusze tak nie działają. Najpierw musisz wystawić swoje 1 HQ + 2 Troops i dopiero wtedy wystawiasz sojuszników. Patrzałeś kiedyś na organizację plutonu Gwardyjskiego? To jest: PCS, 2*IP, i dopiero wtedy opcjonalnie 3*IP, 3*HWS i inne dziwne oddziały. Używaj angielskich nazw, bo nie ogarniam po prostu. Taktyka, dobra, ale tak czy siak, czym ściągniesz coś typu Landek? Nie masz niczego takiego. Stormraven, Drednot i Chimera to nie są super twarde pojazdy, tak do przodu bym się nie pchał. Mało Grey Knightowa rozpiska. Gdzie są ci półbogowie imperium z super power weaponami, gdzie te Nemesis Dreadknighty? GDZIE SĄ KU**A LAND RAIDERY?!


http://www.nodiatis.com/pub/19.jpg


Born to Lose - Live to Win

Offline

#9 2012-08-25 20:34:54

Dragon

Kosmita z K-Pax

Skąd: United Kingdom
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 244
Punktów :   
Armia w W40: I'm a Space Marine

Re: PodRozpiski

Koldrin napisał:

Rozpiska: Grey Knights
format: 1200 pkt.


HQ "Dowództwo"
(1) Inkwizytor Xenos (awans na psionika + ręka młot, granaty radioaktywne) 70
(1) Inkwiyztor Xenos (2*serwoczaszka) 31

-------------------------------------------------------------

ELITES "Jednostki Eliterne"
(5) Paladyni (5*młotki) 275
(10) Pomocnicy (8*Assassinki, 2*Krzyżowcy) 150
(9) Pomocnicy (5*Psionicy, 1*Akolita z udoskonalonym karabinem plazmowym, 3*Serwitor z działkami plazmowymi) 119

------------------------------------------------------------- 

TROOPS "Jednostki Podstawowe"
(5) Drużyna Uderzeniowa (działko psioniczne) 110
(4) Command Squad (2*Guardsmen, Platoon Commander, Heavy Weapon Team z lascannonem) 119
+ (1) Chimera 55

-------------------------------------------------------------

FAST ATTACK "Jednostki Szybkiego Reagowania"
(1) Stormraven (--) 205

-------------------------------------------------------------

HEAVY SUPPORT "Jednostki Ciężkiego Wsparcia"
(1) Drednot (2*sprzężone działko automatyczne, amunicja psioniczna) 135


-----------------
1200 punktów



Taktyka nie jest trudna. Dred sprząta piechotę z tyłu albo słabe pojazdy. Assassinki z Inkwizytorem do Stormravena i pruje do najlepszego oddziału przeciwnika, w 1-2 tury oni spadają i Assassinki idą dalej - same power weapony, 3 ataki z bazy na 3+, 2+. Cały dmg przyjmują dwaj Templariusze z invem 3+ i Inkwizytorem z 3 woundami. Całe Troopsy siedzą z tyłu i biorą znaczniki i strzelają, dodatkowo z desantu wyjdą Paladyni którzy robią największa masakrę w combacie. Mamy jeszcze Chimere która z Dredem ciśnie na środek bitwy. Cały nuke idzie z pojazdu, a Dred idzie do Assassinek z Paladynami by dać im bonus buffa z egidy, wtedy żaden psionik czy Libra nie straszna jeśli będzie potrzeba. Cała rozpa jest zrobiona pod zasady 6 edycji, żeby nikt się nie dziwił że mam IG troops w rozpisce

Po prostu nowicjusz chyba jeszcze wielu ich będzie.

Pierwsza uwaga - nie mieszaj GK z IG bo to nie działa, poza fajnym wyglądem na stole. Sojusze są ciekawym rozwiązaniem ale wtedy gdy jako sojuszników
mamy SM / BA / DA / BT / SW. Jak już uparłeś się na bycie "szarym kawalerem" to przede wszystkim ogarnij codex GK.

Kolejną a zarazem ostatnią uwagą na tę chwilę jest wybór jednostek. Uparłeś się na Inkwizytorów oraz Henchmenów, to dobrze, bo działają na stole, da się tym dobrze grać i jest to bardzo oryginalne. Paladyni jak to Paladyni, nic dodać nic ująć. W troopsach polecałbym zmianę jednostek na GK Strike Squad lub GK Terminators. Gwardię naprawdę bym sobie odpuścił, bo robi się lekki przysłowiowy jubel. Do Stormravena nie mam uwag, bo jest to naprawdę legendarna jednostka. Niestety co do Drednota to tutaj polecam podobnie jak kolega powyżej napisał: GK Nemesis Dreadknight lub / oraz GK Land Raider. Dradnoty były fajne, lecz obecna szósta edycja mocno je zdeklasowała ze względu na małą ilość hull pointów.

Przede wszystkim kolego Koldrin zacznij grać, bo napisanie kilku linijek wstępnej taktyki nie odzwierciedli Ci w pełni przebiegu bitwy.

Offline

#10 2012-08-26 20:19:08

Koldrin

Rzezimieszek

Zarejestrowany: 2012-08-20
Posty: 5
Punktów :   
Armia w W40: Grey Knights,CSM, Tyranids, IG

Re: PodRozpiski

Nie dawno grałem na turnieju tą rozpiską (oczywiście musiałem IG i Chimere zamienić na drugi oddział GK troops). Jako przeciwników trafiłem na 2*Demony i Tau. Z Demonami przegrałem raz, bo przeciwnik miał same flamery o sile ognia 8, nie do ogarnięcia Gra skończyła się bardzo szybko, bo miałem mało modeli, a Demony z desantu i miotacze to już wogóle kiepsko.
Kolejna walka była bardzo prosta. Powoli kosiłem Tau, jedynie z HQ miałem problem, bo uciekały. Na końcową bitwę kolejne Demony (bez flamerow), z dużą ilością kombatu. Paladyni z Assassinkami dali radę i rozgromili wroga. Ogólnie cała rozpiska jest dobrze zrobiona, chodź ten Drednot to szczera prawda nic pożytecznego nie zrobił. Jedynym minusem był Stormraven. W pierwszej turze w desancie, w drugiej próbuje wyjść i dolecieć, ale dopiero w trzeciej turze schodzi na dół i dolatuje z Assassinkami, które nie miały czasu, możliwości coś zabić. Nie wiem co z tym zrobic, bo ogólnie drugi skład Henchmenów był dobry i sprawdził się z tymi czterema plackami.

PS. Myślałem nad wstawieniem heavy boltera, assault cannona i dwóch baterii bolterów do Stormravena. Do wszystkiego upgreade +1S, tylko nie wiem czy to dobry pomysł. Wtedy byłyby trzy strzały z S6, cztery strzały z S7 i dwanaście z S5. Może coś by z tego wyszło, a może heavy bolter na multi-melte zamienić?

Ostatnio edytowany przez Koldrin (2012-08-26 20:28:24)


Każdy Grey Knight jest równy całej armii Chaosu...

Offline

#11 2012-08-26 20:50:30

 Gruby

PrzeSPAMny Pisaczyciel

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 2036
Punktów :   
Armia w W40: Orkz [Evil Sunz]

Re: PodRozpiski

Przegrać z Demonami jako GK, to jest normalnie hit roku


http://www.nodiatis.com/pub/19.jpg


Born to Lose - Live to Win

Offline

#12 2012-08-26 21:54:57

Wilk'u

PrzeSPAMny Pisaczyciel

Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 2126
Punktów :   13 
Armia w W40: SW

Re: PodRozpiski

Koldrin napisał:

Jedynym minusem był Stormraven. W pierwszej turze w desancie, w drugiej próbuje wyjść i dolecieć, ale dopiero w trzeciej turze schodzi na dół i dolatuje z Assassinkami, które nie miały czasu, możliwości coś zabić. Nie wiem co z tym zrobic, bo ogólnie drugi skład Henchmenów był dobry i sprawdził się z tymi czterema plackami.

PS. Myślałem nad wstawieniem heavy boltera, assault cannona i dwóch baterii bolterów do Stormravena. Do wszystkiego upgreade +1S, tylko nie wiem czy to dobry pomysł. Wtedy byłyby trzy strzały z S6, cztery strzały z S7 i dwanaście z S5. Może coś by z tego wyszło, a może heavy bolter na multi-melte zamienić?

Dla jednostek jakimi są Henchmen'i polecam transport przypisany jakim jest Chimera. Bitwę rozpoczynasz na stole, a przy dobrych wiatrach w drugiej turze jesteś już u wroga z pakunkiem. Pancerz ma niezły, więc pierwszą turę spokojnie powinna przetrzymać.

Natomiast co tyczy się Stormravena, to głównie uzbrajany jest w mindstrike missiles, plasma cannon / assault cannons i typhoon missile launcher.

Offline

#13 2012-08-27 10:54:38

Dragon

Kosmita z K-Pax

Skąd: United Kingdom
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 244
Punktów :   
Armia w W40: I'm a Space Marine

Re: PodRozpiski

Koldrin napisał:

Nie dawno grałem na turnieju tą rozpiską (oczywiście musiałem IG i Chimere zamienić na drugi oddział GK troops). Jako przeciwników trafiłem na 2*Demony i Tau. Z Demonami przegrałem raz, bo przeciwnik miał same flamery o sile ognia 8, nie do ogarnięcia Gra skończyła się bardzo szybko, bo miałem mało modeli, a Demony z desantu i miotacze to już wogóle kiepsko.
Kolejna walka była bardzo prosta. Powoli kosiłem Tau, jedynie z HQ miałem problem, bo uciekały. Na końcową bitwę kolejne Demony (bez flamerow), z dużą ilością kombatu. Paladyni z Assassinkami dali radę i rozgromili wroga. Ogólnie cała rozpiska jest dobrze zrobiona, chodź ten Drednot to szczera prawda nic pożytecznego nie zrobił. Jedynym minusem był Stormraven. W pierwszej turze w desancie, w drugiej próbuje wyjść i dolecieć, ale dopiero w trzeciej turze schodzi na dół i dolatuje z Assassinkami, które nie miały czasu, możliwości coś zabić. Nie wiem co z tym zrobic, bo ogólnie drugi skład Henchmenów był dobry i sprawdził się z tymi czterema plackami.

PS. Myślałem nad wstawieniem heavy boltera, assault cannona i dwóch baterii bolterów do Stormravena. Do wszystkiego upgreade +1S, tylko nie wiem czy to dobry pomysł. Wtedy byłyby trzy strzały z S6, cztery strzały z S7 i dwanaście z S5. Może coś by z tego wyszło, a może heavy bolter na multi-melte zamienić?

Nie dziwię się, że przegrałeś z Demonami, jak w Twojej rozpisce praktycznie nie miało co zabijać. Jesteś już po chrzcie bojowym, więc podrzucę Ci kilka porad - chociaż Wilk'u też mógłby to zrobić, bo ma już większe doświadczenie z GK.
Po pierwsze Inkwizytor, a konkretnie jeden wystarczy. Koniecznym jest wsadzenie go w power armour, bo lepsza ochrona jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła, zwłaszcza w uniwersum warhammera 40k. Obstawa w postaci Henchmenów jest dowolna. Następnie będziesz potrzebował kolejnej legendarnej jednostki, a mianowicie Techmarine'a. Jeżeli ma działać, to tylko i wyłącznie Techmarine z orbital bombardment (od 1 do 3 dużych wzorników na turę). Kolejne zmiany dotyczą jednostek troops. Przede wszystkim musisz mieć minimalnie dwa oddziały. Strike Squad może posłużyć jako wsparcie ogniowe, lub w szczególnym przypadku jako oddział wspomagający. Dodatkowo taki oddział potrzebuje transportera, a Razorback nada się według mnie najlepiej. Co tyczy się drugiego oddziału, to tutaj pozostaje napisać mi jedno - Terminatorzy.
Na koniec dodam, że zamiast Drednota lepszy będzie GK Nemesis Dreadknight lub GK Land Raider.

Offline

#14 2012-08-27 20:31:33

Koldrin

Rzezimieszek

Zarejestrowany: 2012-08-20
Posty: 5
Punktów :   
Armia w W40: Grey Knights,CSM, Tyranids, IG

Re: PodRozpiski

W piątek kolejny turniej i kolejne 3 bitwy. Za kilka dni zamieszczę jakaś rozpiskę z zastosowaniem tego wszystkiego co tutaj
napisaliście Nie biorę Terminatorów, bo uważam (pewnie błędnie) że Paladyni sa trzy razy lepsi niż zwykli Terminatorzy.
W piątkowym turnieju będzie możliwość wzięcia bohaterów imiennych, oczywiście =]I[= Coteaz, wiec z troopsami nie będzie problemu.

Na inne turnieje będę się musiał przestawić jednak na Terminatorów Nie wiem do końca jak uzbroić Dreadknighta?

Ostatnio edytowany przez Koldrin (2012-08-27 20:38:31)


Każdy Grey Knight jest równy całej armii Chaosu...

Offline

#15 2012-08-27 20:42:04

Koldrin

Rzezimieszek

Zarejestrowany: 2012-08-20
Posty: 5
Punktów :   
Armia w W40: Grey Knights,CSM, Tyranids, IG

Re: PodRozpiski

Wilk'u napisał:

Koldrin napisał:

Jedynym minusem był Stormraven. W pierwszej turze w desancie, w drugiej próbuje wyjść i dolecieć, ale dopiero w trzeciej turze schodzi na dół i dolatuje z Assassinkami, które nie miały czasu, możliwości coś zabić. Nie wiem co z tym zrobic, bo ogólnie drugi skład Henchmenów był dobry i sprawdził się z tymi czterema plackami.

PS. Myślałem nad wstawieniem heavy boltera, assault cannona i dwóch baterii bolterów do Stormravena. Do wszystkiego upgreade +1S, tylko nie wiem czy to dobry pomysł. Wtedy byłyby trzy strzały z S6, cztery strzały z S7 i dwanaście z S5. Może coś by z tego wyszło, a może heavy bolter na multi-melte zamienić?

Dla jednostek jakimi są Henchmen'i polecam transport przypisany jakim jest Chimera. Bitwę rozpoczynasz na stole, a przy dobrych wiatrach w drugiej turze jesteś już u wroga z pakunkiem. Pancerz ma niezły, więc pierwszą turę spokojnie powinna przetrzymać.

Natomiast co tyczy się Stormravena, to głównie uzbrajany jest w mindstrike missiles, plasma cannon / assault cannons i typhoon missile launcher.

No to Death Cult Assassinki będą w Chimerze. Ale czasem jak nie wysiadam, to nie zostaną one wystrzelane? Chimera to nie pojazd szturmowy, a taki oddział
trzech Assassinek po fazie strzelania, to nic fajnego Crusaderzy nie odbiorą nawałnicy ciosów... chyba ze czegoś nie wiem, ewentualnie można by ich ukryć za Chimerą.


Każdy Grey Knight jest równy całej armii Chaosu...

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Zbiorniki na szambo studio kopiowania kaset mokotów