Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

  • Index
  •  » RPG
  •  » Chętni do grania w RPG

#1 2011-03-07 22:06:45

Tymczasowy gość

Właśnie zaczął

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 49
Punktów :   

Chętni do grania w RPG

Czy są jacyś chętni do grania w rpg? Najlepiej z okolicy akademików bądź wyczerp, choć to bez większej różnicy. Szukam osób do grania od nowa - bez przyzwyczajeń, uprzedzeń i fochów, najlepiej w jakieś nowsze gry pokroju Klanarchii, Robotica, Savage Worlds czy choćby i D&D. Jakieś autorskie popierdółki included także.

Nie będę ściemniał - dobrze by ktoś miał lokal gdzieś w centrum czy okolicy, bądź akademiku. EWENTUALNIE możemy grać u mnie, ale wyczerpy to zadupie więc wszędzie daleko. Nie napalajcie się też na jakość mojego lokalu do grania, bo jest średni.

By uniknąć nieporozumień - szukam osób do grania ciągłego, nie wesołków którym jak jest dobrze to jest dobrze, a jak zaczyna być źle to i tak mają to w dupie.
Granie w tygodniu w godzinach odpopołudniowych, bądź w czwartki od godziny 11.30. Piątki/soboty/niedziele - jestem OUT.

Chętni?

Offline

#2 2011-03-14 19:39:46

Tymczasowy gość

Właśnie zaczął

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 49
Punktów :   

Re: Chętni do grania w RPG

"Witam panie Ogórek, co tam dobrego u pana słychać?"
"Aaa, nic dobrego panie Parówka. Nikt nie gra w rpg, ludzie się jakoś dziwnie patrzą jak wymawiam to słowo...zupełnie jakby miało moc odstraszania ludzi. Hmm..."
"Aale, czego pan oczekuje panie Ogórek. Każdy dzisiaj równo zapier****, nie można od ludzi tyle wymagać."
"Oh-oh, ja też Z...am!!! Mam tyle zajęć, że nie mam czasu się nawet wysrać!"
"Hmm, w sumie... A jak tam nowy Cataclysm, co pan sądzi?"
"O, ależ to bardzo fajna gra, gram już od tygodnia(...)"

Offline

#3 2011-03-14 22:10:51

Spooky

Poszukuje elektro w Berlinie

12638216
Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 1313
Punktów :   
Armia w W40: Flesh Tearers

Re: Chętni do grania w RPG

Widzę że jesteś zdrowo zdesperowany


Tick tock, feed the Croc
http://img706.imageshack.us/img706/151/finaln.gif

Offline

#4 2011-03-15 07:41:29

Tymczasowy gość

Właśnie zaczął

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 49
Punktów :   

Re: Chętni do grania w RPG

Pewnie, że tak. Tyle papierowego złomu którego nawet nie mam szans wykorzystać. Tak jakby ktoś inwestował tysiące w figurki i nie miał z kim grać, bądź inwestował kupę kasy w MtG, a dokoła sami górniko-alkoholicy, którym do szczęścia flacha potrzebna. Normalnie wojna podjazdowa.

Inna sprawa - największy "klub" w Częstochowie, a odzewu zero. Czyżby użytkownicy byli figurantami? Kuuuurde, czy ja źle trafiłem, czy wszyscy mają już najlepsze lata grania za sobą, bądź rzucili to wszystko w cholere? RPG dzieli, nie łączy, hmm.

Offline

#5 2011-03-17 14:14:31

Spooky

Poszukuje elektro w Berlinie

12638216
Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 1313
Punktów :   
Armia w W40: Flesh Tearers

Re: Chętni do grania w RPG

Co do papierowego złomu to istnieje coś takiego jak makulatura (joke oczywiście) ale jak coś to wychodzi na to że prawdopodobnie kolekcjonujesz a potem z MEGA zyskiem sprzedasz na Allegro jako unikat.

Co do klubu widać raczej po ilości postów w tym dziale raczej jest to klub dla miłośników bitewniaków, oczywiście nie wszyscy ale jakoś tak wychodzi średnia ważona ilości postów  na dany dział

Ale jak to się mówi szukajcie a znajdziecie

Ostatnio edytowany przez Spooky (2011-03-17 14:34:40)


Tick tock, feed the Croc
http://img706.imageshack.us/img706/151/finaln.gif

Offline

#6 2011-04-03 13:42:20

Tymczasowy gość

Właśnie zaczął

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 49
Punktów :   

Re: Chętni do grania w RPG

Taa, zobacz na allegro po ile ludzie sprzedają swoje "unikaty". Za bezcen. Jak ktoś zaunikaci z ceną to nikt nie kupi jego szajsu, bo przecież można ukraść za darmo.

Klub dla elyty częstochowskiej doprawdy. Jednak porównując z trupiarskim forum częstochowskiej fantastyki jesteście najwięksi.

Ostatnio edytowany przez Tymczasowy gość (2011-04-03 13:45:21)

Offline

#7 2011-04-03 19:40:22

Spooky

Poszukuje elektro w Berlinie

12638216
Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 1313
Punktów :   
Armia w W40: Flesh Tearers

Re: Chętni do grania w RPG

Widzę niski próg frustracji


Tick tock, feed the Croc
http://img706.imageshack.us/img706/151/finaln.gif

Offline

#8 2011-04-04 16:31:32

Tymczasowy gość

Właśnie zaczął

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 49
Punktów :   

Re: Chętni do grania w RPG

Różnie to mogę rozumieć hehe.

Ale naprawdę, trzy lata przebywania w otoczeniu kłamców, leniwców, zdrajców i innych przymiotników ryją banie. Dobrze, że choć jest na tym forum jakiś minimalny odzew:) Jest choć komu ponarzekać;)

Offline

#9 2011-04-04 17:53:21

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Chętni do grania w RPG

Ja tam w RPG-i nigdy nie grałem i nie zamierzam, więc trudno mi coś podpowiedzieć jak się wkręcić do jakiejś dobrej grupy, ale mogę cię zapewnić, że jest sporo osób w Częstochowie aktywnie grających w RPG.

Offline

#10 2011-04-04 21:01:58

Tymczasowy gość

Właśnie zaczął

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 49
Punktów :   

Re: Chętni do grania w RPG

Ta dyskusja jest bezcelowa - potwierdzamy tylko swoje zdanie. Ja widziałem przez trzy lata same nieudolne próby organizacji (...){nie będę się powtarzał}, i tak, jest wiele osób które aktywnie grają raz na rok, albo wiecznie mają "trwającą kampanie" tak gdzieś od roku, i jakoś ciężko wkręcić nowego gracza. Bo nikt nie chce zapraszać nowego brudasa, który zawsze będzie odstawał. I nie wspominając o chęci przeczytania podręcznika do nowej gry - 7-8 osób magicznie nie miało czasu. Misja niewykonalna.

Damn, ale tu klubu brakuje na tym zadupiu...

Offline

#11 2011-04-05 19:18:41

Spooky

Poszukuje elektro w Berlinie

12638216
Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 1313
Punktów :   
Armia w W40: Flesh Tearers

Re: Chętni do grania w RPG

Tu jest klub dla graczy bitewniaków jakbyś nie zauważył, przynajmniej 90% siedzi w bitewniakach


Tick tock, feed the Croc
http://img706.imageshack.us/img706/151/finaln.gif

Offline

#12 2011-04-06 16:36:39

Tymczasowy gość

Właśnie zaczął

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 49
Punktów :   

Re: Chętni do grania w RPG

Jednak pod-dział RPG sugeruje, że nie mamy do czynienia z klubem typu bitweniak exclusive. Dodatkowo sama ilość użytkowników(duuh, statystów) to potwierdza. Więc RYK jest jakby na to nie patrzeć oficjalnym klubem z Często-zadupia, bo na fantastyka czest, czy jakoś tak nie warto nawet wchodzić - zbyt hermetyczne środowisko.

Coś dodać, coś ująć - brakuje fizycznego klubu - jak Dragon. Tak żeby można było przytargać swoje dupsko na miejsce, kupić se kebaba za 5zł i być content przez 5 godzin.

Offline

#13 2011-04-27 23:04:24

Yamcha

Ma w domu hodowlę turkuci podjadków

Zarejestrowany: 2011-04-21
Posty: 798
Punktów :   
Armia w WFB: O&G, Dwarfs, DE, Lizards
Armia w W40: Eldars, Death Guards, IG DCoK

Re: Chętni do grania w RPG

Tymczasowy, twój problem jest mi doskonale znany. Kiedy miałem znajomych z gimnazjum słyszalem ze to wlasnie najciezszy rok. W liceum, cały czas bali sie wizji matury, wiec nie mieli czasu na gre. Studia? lol, tam albo zaslaniali sie nauką, albo poprostu leżeli upici w trupa lub paraliżowała ich myśl o ciązy dziuni którą właśnie obracali.
Są oczywiście wyszukiwarki - takie jak WMiG, ale god damn it... siedzą tam w wiekszości idioci, albo desperaci, którzy zaczynają wariowac widząc panienki za stołem. Coś o tym wiem, bo przez 3 lata prowadziłem rekrutacje graczy dla greyhawkowych grup Wizarda.
Być może kluby są fajne, ale powiem Ci szczerze, że osobiscie uważam takie miejsca za lamerskie - niestety miewalem kiepskie wrazenia i jestem uprzedzony lekko. Najlepsze sesje prowadzi sie w domu - cicho, spokojnie, czas do oporu, nagłośnie 5.1 i rekwizyty, przekąski, etc.


振り向かないでいてくれよ
君の瞳に弱いから

Offline

#14 2011-05-03 11:02:26

Tymczasowy gość

Właśnie zaczął

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 49
Punktów :   

Re: Chętni do grania w RPG

Wow, Yamacha - damn, jedyny z normalnych. Pewnie, że nie ma to jak grupa swoich własnych znajomych, znanych od x lat, a nie włażenie w dupę jakimś obcym ludziom którzy mają własne przeżycia, kwiatki z sesji i humor. Niby da się grać, ale czuć że jest się niechcianym i się odstaje. No i chata to komfort, bez dyskusji.

Offline

  • Index
  •  » RPG
  •  » Chętni do grania w RPG
Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Francie Hotels Brazil