Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#31 2013-02-02 13:50:39

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Podstawki

Ponieważ udało mi się okazyjnie nabyć kilka podstawek od Micro Art Studio, to podzielę się moimi wrażeniami z obcowania z tym produktem Podstawki które nabyłem to Winter Shale WRound 30mm, nie wiedziałem czego się spodziewać szczególnie że w nazwie jest WRound, a zdjęcia zazwyczaj pokazują produkt gotowy, po obrobieniu i malowaniu, ale cena była atrakcyjna (9zł za 5 sztuk) więc się skusiłem. Jak się okazuje podstawki są takie jak na zdjęciu minus malowanie, czyli nie jest to wstawka do plastikowej podstawki (o czym myślałem zastanawiając się co oznacza WRound) ale cała podstawka zrobiona z jednolitego żywicznego odlewu. Pierwsza i chyba jedyna wada tych podstawek to wymiar, niby 30mm ale w rzeczywistości podstawki mają 28-29 mm od razu to widać jeśli położymy obok siebie tą podstawkę i podstawkę plastikową, a nawet i nie przymierzając podstawki z Micro Art Studio wydają się mniejsze. Natomiast sama rzeźba i odlew wygląda bardzo dobrze, właściwie nie powinno być problemu z malowaniem wyraźnie widać gdzie jest skała, a gdzie śnieg. Nie wiem jak będzie z wierceniem, jeszcze nigdy nie bawiłem się żywicznymi modelami, ale mam nadzieję że nie rozłupię podstawki Generalnie podstawki całkiem fajne, szkoda że nie zakupiłem ich wcześniej bo teraz część modeli będzie na nowych podstawkach, a część na starych które jednak będą się dosyć odróżniać, a na pewno nie mam zamiaru montować ich jeszcze raz szczególnie że tam wykorzystałem sloty w podstawce, a tutaj trzeba zrobić piny.

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Atlantic Beach