Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#46 2012-10-31 23:49:24

 Zuzoslav

Piąty Bóg Chaosu

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 1457
Punktów :   
Armia w WFB: Warriors of Chaos
Armia w W40: Space Orks
Armia Warmachine & Hordes: Legion of Everblight

Re: 03.11.2012 11,5' PRE-BABICE

Ehm.... Małe sprostowanie. W drużynie z masterem i jackiem mam być ja. Mam Jacka pod ręką i też tak twierdzi. W piątek powinienem się pojawić.


Metal! Metal!
Back with the vengeance!
Metal! Metal!
All that I need is heavy metal!
Metal!
Screaming together!
Metal! Metal!
Metal is all that I need!

Sabaton "Metalizer"

Offline

#47 2012-11-01 01:44:12

bombaj

Mistrz RyKowiska

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 951
Punktów :   
Armia w WFB: skaven, beastmen, DoCh
Armia w W40: eldar, SM
Armia w LOTR: shit
Armia Warmachine & Hordes: nie gram... na razie...

Re: 03.11.2012 11,5' PRE-BABICE

master powinien być w drużynie z negrem, bo (przynajmniej na chwilę obecną) chcą jechać do Babic. Tam też miał grać Jacek, bo we wstępnych kalkulacjach też zgłaszał chęć ewentualnego wyjazdu. Team 3 zbudowany był z 3 osób, które na pewno miały nie jechać na Mastera. Tak dogadaliśmy się na piwie w duście, tak też jest w tym wątku od dwóch tygodni. nie mieszajmy teraz z resztą to najmniejszy problem, bo przebudować teamy można w każdej chwili, pytanie co z Siwym i ewentualnym trzecim graczem zamiast niego. ktoś ma jakiś pomysł? Siwy, jakaś decyzja?

Offline

#48 2012-11-01 07:57:47

siwy2150

Gania za różowym słoniem

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 1690
Punktów :   
Armia w WFB: Orki&Gobosy

Re: 03.11.2012 11,5' PRE-BABICE

Co mam powiedzieć? Nie wiem sytuacja od wczorajszego dnia się raczej nie zmieniła więc nie wiem czy pójdę na turniej. Nie chce też niczego blokować więc jeżeli znajdziecie 3 osobe to grajcie beze mnie, i tyle. Jeszcze raz bardzo wszystkich przepraszam.






Nie mieszając. na 70% jade na Babice


A kto jest bardziej zaawansowany technologicznie skaweny czy krasnoludy....?

Offline

#49 2012-11-01 09:27:28

 Hunter

Powergamer

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2011-12-07
Posty: 158
Punktów :   
Armia w WFB: Krasnoudy, Wood Elves
Armia w W40: Dark Angels

Re: 03.11.2012 11,5' PRE-BABICE

Bombaj nie rób zamieszania. Drugi skład to ja , Master i Krzychu. A co do drugiego składu do Babic to go raczej nie będzie. Nie podoba mi się zamęt jaki robisz. Bądź łaskaw nie robić na własną rękę roszad w składach bez pytania.. Ja wiem , że chcesz żeby turniej wypadł jak najlepiej bo go organizujesz  itd. ale jak się już dogadałem z Krzychem i Masterem,  to nie powinno być tak, żeby Krzysiek dwa dni przed turniejem z internetu się dowiadywał ,że nie ma go jednak w składzie , bo Bombaj ustalił inaczej.
     
    W Daście to się umawialiśmy, że do Babic to jadę na 60% a nie na sto. A w twoim poście czytam TY MIAŁEŚ JECHAĆ NIE NEGRO. Otóż nie, ja to Ci wyraźnie powiedziałem, że ponieważ mój udział jest nie pewny i jak tylko ktokolwiek zgłosi chęć wyjazdu to ustąpię mu miejsca. Tak się złożyło ,że jechać nie mogę a to, że nikogo chętnego nie ma w moje miejsce to już nie moja wina. Skoro zainteresowanie wyjazdem jest niewielkie to po co na siłę klepać drugi skład. Pogódź się z tym Bombaj , że nie każdy ma w opór czasu i środków i że jak ktoś nie może czy nie chce to nie(np: piszesz cały czas w imieniu Negra że on ma do Babic jechać, czy , że on ma być w drugim składzie na naszym turnieju podczas gdy Negro ma to serdecznie gdzieś bo sam się sprawą nie zainteresuje na forum. Skoro tak jest to pewnie nie bardzo mu zależy na wyjeździe. Jeśli jest inaczej to przepraszam, czekam na posty Negra gdzie wyraźnie napisze: "chcę jechać do Babic, chcę brać udział w turnieju w drugim składzie bo jestem w składzie babickim i dlatego powinienem tam być!"


Ps. Bombaj jestem Ci bardzo wdzięczny za wkład w rozwój klubu, w organizację turnieju i wiele innych batlowych spraw i nie chciałbym żebyś źle odczytał tego posta. Jednak ze swoim zaangażowaniem trochę przesadziłeś psując dobrą zabawę Krzychowi .Pamiętaj nadgorliwość jest  gorsza od faszyzmu.

Ostatnio edytowany przez Dragomar (2012-11-01 09:36:08)

Offline

#50 2012-11-01 10:40:05

 Sasomir

Był statystą w Avatarze

Skąd: SaltLake City
Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 550
Punktów :   
Armia w WFB: DoCh, Imperium, Skaveni
Armia w W40: Szarzy Rycerze, CSM
Armia Warmachine & Hordes: Khador, Convergence of Cyriss

Re: 03.11.2012 11,5' PRE-BABICE

Nie wprowadzając zamętu - ja będę, na naszym i na Babicach na 100%. Pytanie od czapy - komuś trzeba wysłać rozpiskę?


"Czy ktoś widział mój regiment?" - dowódca lekkiej brygady kawalerii po samobójczej szarży w której padli niemal wszyscy jego podkomendni, bitwa pod Bałakławą, wojna Krymska.
"Smutny będzie to dzień, gdy dowódca brytyjskiej armii będzie dokładnie wiedział co ma robić." - dowódca wojsk ekspedycyjnych UK, wcześniej tego samego dnia.

Offline

#51 2012-11-01 12:48:59

bombaj

Mistrz RyKowiska

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 951
Punktów :   
Armia w WFB: skaven, beastmen, DoCh
Armia w W40: eldar, SM
Armia w LOTR: shit
Armia Warmachine & Hordes: nie gram... na razie...

Re: 03.11.2012 11,5' PRE-BABICE

jacku, wiedziałem że zawsze mogę na Ciebie liczyć

post z 19.X

bombaj napisał:

no to kolejna roszada

team na częstochowę i wyjazdowy na babice B
Master, Negro i Jacek

team na częstochowę bez wyjazdu
Siwy, Cobalt, Krzychu

teraz da radę?

na to odpowiedź Krzyśka, że "(...) Więc chyba będzie taki team jak zaproponowaliśmy na początku to jest Master, Dragomar i ja. Chyb, że czegoś nie wiem i coś się zmieniło "

na to moja odpowiedź, że "(...) skład miał być taki: Master, Negro i Ty (...)"

czyli ja zapamiętałem swoją wersję, a krzysiek swoją. Dyskusji później nie było, gdzieś zaginęłą kwestia wśród spraw organizacyjnych. Złej woli też nie było, prezesowania i narzucania swojego zdania też nie. Więc nic sam nie ustalam, wszystkie decyzje klubowe podejmowane są przez forum lub na spotkaniach i tak jest najlepiej.


Także,  za zdanie

to nie powinno być tak, żeby Krzysiek dwa dni przed turniejem z internetu się dowiadywał, że nie ma go jednak w składzie, bo Bombaj ustalił inaczej.

środkowy palec i kamieni kupę.


Mi osobiście jest naprawdę zupełnie i totalnie obojętne kto z kim gra. Nie dogadaliśmy się precyzyjnie, trudno, niczyja wina, dogadajmy się, a efekty tego dogadania umieśćmy na forum, bo po to jest, tylko żeby wszyscy wiedzieli na czym stoją.

Także drużyna Master, Krzychu, Jacek wpisana i poprawiona i przyklepana.

Drużynówka jest zdecydowanie trudniejsza w ogarnięciu niż singiel, stąd być może moje lekkie spięcie, żeby wszystko było na tip top. przepraszam, jeśli ktoś poczuł, że wywieram na nim presję. Szeryfowanie to naprawdę nie mój stajl




naważniejsze jest uruchomienie trzeciego teamu, żeby dwóch graczy, kimkolwiek mieli by nie być nie zostało na lodzie. Dla gracza "last minyt" pełen upust proksowy i darmowy wjazd na turniej. Siwy ciągle może się cwaniak zgłosić ponownie



No i działamy w piątek, niezależnie od składu osobowego drużyn --> 15 blatów i 30 stolików same się nie przeniesie

rozpiski nie trzeba wysyłać, trzeba ją mieć wydrukowaną przy sobie.

Offline

#52 2012-11-01 13:12:46

Eldritch

Już trochę tu siedzi

Zarejestrowany: 2012-09-16
Posty: 55
Punktów :   

Re: 03.11.2012 11,5' PRE-BABICE

Bombaju, widzę, że masz w klubie zasadę "Quell animosity"


Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci skurwiele umierali za swoją.

Offline

#53 2012-11-01 13:22:50

 Cobalt

Lubi mocne wejścia

Skąd: Khatovar
Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 351
Punktów :   
Armia w WFB: High Elves

Re: 03.11.2012 11,5' PRE-BABICE

@Eldritch Poza klubem jest inaczej ?
Pewnie odreagowuje chodząc nocą po kanałach i szukając ofiary na którą mógłby rzucić plagę


==========================
  Achievement unlocked: Left the house
==========================

Offline

#54 2012-11-01 13:46:25

 Hunter

Powergamer

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2011-12-07
Posty: 158
Punktów :   
Armia w WFB: Krasnoudy, Wood Elves
Armia w W40: Dark Angels

Re: 03.11.2012 11,5' PRE-BABICE

Bombaj bo potraktuję twój środkowy palec serio. Nie spinaj się tak, nasz Team i tak was rozłoży. Damy radę mimo twoich skaveńskich prób sabotażu:)

A a propos twojego palca: to wiesz co Ty mi możesz, Lopez nie chciał:)

Offline

#55 2012-11-01 14:03:38

bombaj

Mistrz RyKowiska

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 951
Punktów :   
Armia w WFB: skaven, beastmen, DoCh
Armia w W40: eldar, SM
Armia w LOTR: shit
Armia Warmachine & Hordes: nie gram... na razie...

Re: 03.11.2012 11,5' PRE-BABICE

spoko, wszyscy pamiętamy jak skończyły wszystkie kluby czegokolwiek w częstochowie. może lepiej być przewrażliwonym w tej kwestii. Lepiej od razu oczyścić atmosferę, niż później się niepotrzebnie spinać.

Skoro wszystko ok, to wszystko ok, tylko kurna ciągle jednego gracza brak. Może Jaf?

Offline

#56 2012-11-01 14:09:24

 Sasomir

Był statystą w Avatarze

Skąd: SaltLake City
Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 550
Punktów :   
Armia w WFB: DoCh, Imperium, Skaveni
Armia w W40: Szarzy Rycerze, CSM
Armia Warmachine & Hordes: Khador, Convergence of Cyriss

Re: 03.11.2012 11,5' PRE-BABICE

Jaaf nie może niestety.


"Czy ktoś widział mój regiment?" - dowódca lekkiej brygady kawalerii po samobójczej szarży w której padli niemal wszyscy jego podkomendni, bitwa pod Bałakławą, wojna Krymska.
"Smutny będzie to dzień, gdy dowódca brytyjskiej armii będzie dokładnie wiedział co ma robić." - dowódca wojsk ekspedycyjnych UK, wcześniej tego samego dnia.

Offline

#57 2012-11-01 14:32:44

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: 03.11.2012 11,5' PRE-BABICE

Do jakiego teamu bedzie brak tej jednej osoby? MOze pogadam ze znajomkami ale oni bedą mieć wiecej proxów niestety.
Co jest w trzecim teamie na chwile obecną? Jakie armie??

Offline

#58 2012-11-01 14:39:00

bombaj

Mistrz RyKowiska

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 951
Punktów :   
Armia w WFB: skaven, beastmen, DoCh
Armia w W40: eldar, SM
Armia w LOTR: shit
Armia Warmachine & Hordes: nie gram... na razie...

Re: 03.11.2012 11,5' PRE-BABICE

HE DE cobalt negro

Offline

#59 2012-11-01 16:59:54

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: 03.11.2012 11,5' PRE-BABICE

Przekazałem informacje do kumpla z WOCHem. Niestety ostrzegam odgórnie że będzie miał więcej niż 25% proxy. Jeśli w ogóle będzie mógł się pokazać.
W razie co dowiem się jakie figurki by potrzebował i wtedy liczę na to ze ktoś mu pożyczy. Na razie czekam na jego odpowiedź czy jest chętny.

Offline

#60 2012-11-01 21:18:27

 Negro

Nic, co przegięte nie jest mi obce

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 180
Punktów :   
Armia w WFB: DE 4,2K

Re: 03.11.2012 11,5' PRE-BABICE

Jacek nie odpisuje bo leże chory i nie miałem ani siły ani ochoty wchodzić na kompa - po prostu chce wyzdrowieć żeby nie kaszleć wam w twarz na turnieju.

Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć ze na Babice jade na 100% (nie wiem co bedzie za tydzien czy za 2 bo wszystko może się stać - np: skończy się kalendarz majów wcześniej bo sobie zle policzyli - i nie wincie siwego ze sie wycofał bo sa ważniejsze rzeczy w życiu niż przestawianie figurek)

Widze Jacku ze coś ci nie pasuje moja osoba (nie wiem dlaczego) ale wiesz ja jestem dość impulsywny i możemy pogadać  na parkingu przed WSL jeśli sobie życzysz, wyjaśnimy sobie wszystko. (kolega Szrama tez miał jakieś pretensje ale jakoś sie przekonał do mnie). Bo wiesz fajnie jak sie ludzi szanuje (chociaż trochę) bo zza klawiatury to wszyscy sa cwaniaki i mówią co im slina na język...


Inter Arma Silent Reges ... - W czasie wojny milczą prawa.
Quae Caret Ora Cruore Nostro? - Na jakim brzegu zabrakło by naszej krwi.
Si Leonia Pellis Non Satis Est, Vulpina Addenda - Jeśli skóra lwa nie wystarcza wdziej jeszcze lisią.
Tego sie trzymamy !!!

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.informacjewarszawa.pl/