Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#271 2012-08-12 19:31:12

 Malekith

Rzezimieszek

Skąd: Luboń koło Poznania
Zarejestrowany: 2012-08-03
Posty: 8
Punktów :   
Armia w WFB: dark elves 1,3k
Armia w W40: tau 1,2k blood angeles 2k

Re: Dark Elves

Myślałem też nad wiedźmami lub widmami z asasynem


Zabierzcie ich złoto, spalcie ich domy, zabijcie ich rodziny i zniewolcie ich dusze. Nie okazujcie litości.
                                                                                                  -Malekith Wiedźmi Król

Offline

#272 2012-08-13 17:07:35

 Negro

Nic, co przegięte nie jest mi obce

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 180
Punktów :   
Armia w WFB: DE 4,2K

Re: Dark Elves

wiedzmy odpusc hmm shadow ja nie urzywam ale podobno sa niezłe assaski fajne ale ja ich nie wystawiam narazie to pomysl o min 1 hydrze i pegazie
P.S. a pozatym to sie wstrzymaj bo nowy AB ma wyjsc to sie okarze co bedzie fajne


Inter Arma Silent Reges ... - W czasie wojny milczą prawa.
Quae Caret Ora Cruore Nostro? - Na jakim brzegu zabrakło by naszej krwi.
Si Leonia Pellis Non Satis Est, Vulpina Addenda - Jeśli skóra lwa nie wystarcza wdziej jeszcze lisią.
Tego sie trzymamy !!!

Offline

#273 2012-08-17 12:07:56

 Malekith

Rzezimieszek

Skąd: Luboń koło Poznania
Zarejestrowany: 2012-08-03
Posty: 8
Punktów :   
Armia w WFB: dark elves 1,3k
Armia w W40: tau 1,2k blood angeles 2k

Re: Dark Elves

Wymieniłem 16 warriorów na korsarzy. Dałem im hand weapony a handbowy niedoszłym warriorom i teraz mam
1 supreme socerers
5 COK
30 BAC
44 kuszoli


Zabierzcie ich złoto, spalcie ich domy, zabijcie ich rodziny i zniewolcie ich dusze. Nie okazujcie litości.
                                                                                                  -Malekith Wiedźmi Król

Offline

#274 2012-08-18 11:59:30

 Malekith

Rzezimieszek

Skąd: Luboń koło Poznania
Zarejestrowany: 2012-08-03
Posty: 8
Punktów :   
Armia w WFB: dark elves 1,3k
Armia w W40: tau 1,2k blood angeles 2k

Re: Dark Elves

Chciałem się też zapytać o cult of slaanesh czy jest sens nimi grać ? Podobno można w nich wystawiać niektóre jednostki chaosu np demonetki

Ostatnio edytowany przez Malekith (2012-08-18 12:13:06)


Zabierzcie ich złoto, spalcie ich domy, zabijcie ich rodziny i zniewolcie ich dusze. Nie okazujcie litości.
                                                                                                  -Malekith Wiedźmi Król

Offline

#275 2012-08-23 18:56:50

 Negro

Nic, co przegięte nie jest mi obce

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 180
Punktów :   
Armia w WFB: DE 4,2K

Re: Dark Elves

Staaaaary czegoś ty się nawąchał ????
jedyny kult jaki mamy to krew, krew więcej krwi !!!!!!!

mam 40 korsarzy i ostatnio nimi nie gram wiec wymiana nie bardzo trafna (chociaż graja i nimi) a kusz to max 35

Pozdro


Inter Arma Silent Reges ... - W czasie wojny milczą prawa.
Quae Caret Ora Cruore Nostro? - Na jakim brzegu zabrakło by naszej krwi.
Si Leonia Pellis Non Satis Est, Vulpina Addenda - Jeśli skóra lwa nie wystarcza wdziej jeszcze lisią.
Tego sie trzymamy !!!

Offline

#276 2012-08-24 06:27:50

 Stachu

Kosmozord

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 148
Punktów :   
Armia w WFB: Druchii
Armia w W40: Imperial Guards

Re: Dark Elves

Negro za bardzo emocjonalnie do tego podchodzisz. Może kolega nie chce grać na Euro. I ten pomysł z Druchii Air Cavalery (czyt. wszyscy bohaterowie na pegazach) coraz bardziej mi się podoba, jeszcze trzeba to obadać.
A naszym bogiem jest Khaine i tylko on ;D

Offline

#277 2012-08-24 08:05:36

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Dark Elves

O stachu widze że też powoli myślisz nad latajacym cyrkiem
siedziałem ostatnio nad tym i mimo iz rozpiska jest obeicująca:
1 Czarka 4 poziom
1 Czarka 2 poziom
1 BSB na pegazie
2 Bohater na pegazie
15 kuszoli z muzykiem
15 kuszoli z muzykiem
5 lekka jazda
5 lekka jazda
5 lekka jazda
5 czarnych straży z dowódcą (odginaczka ze stubbornem w kresce)
3 rydwany zimnokrwistych
1 hydra
2 bolce

Partyzantka jak się patrzy. Problem polega na tym ze jacy ci bohaterowie na pegazach nei byli dalej są delikatni jeśli chodzi o killing blow lub poison attack.
Armia ciekawa i mocna ale jakieś problemy będziemiec na pewno
Oczywiscie zamiast czarodziejki 4 poziomu można dać lorda na smoku... Też niezła opcja ale droga.
Ogólnie z taką rozpiską strach iść na przykłąd na woch. No tak jest pedantowiec jeden a reszta pegazistów wyciąga nieżły pancerz lub jakiegoś warda... ale spotkanie na przykłąd z wood elfami skończy sie tragicznie...Zbyt ten tym armii polega na tych pegazach. Ja uważam że na obecna chwile moądre by było wrócić się do egzekutorów... chłopaki zawsze potrafili pokazac klate.

Offline

#278 2012-08-24 22:00:28

 Stachu

Kosmozord

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 148
Punktów :   
Armia w WFB: Druchii
Armia w W40: Imperial Guards

Re: Dark Elves

Brujah a możesz kurcze po polsku ?? Pamiętaj że rozmawiasz z noobem (laikiem) i za cholere nie wiem co to jest odginaczka ze stubbornem w krece Mam tylko nadzieje że mnie nie obrażasz
A co do rozpiski to brzmi ciekawie ale bym ją lekko zmodyfikował tak żeby jednak lekka jazda miała kusze.
I nie za bardzo rozumiem wzięcie 5 z czarnej straży.

Offline

#279 2012-08-25 07:30:25

 Master

Spowiednik szatana

Skąd: Cząstochowa
Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 1067
Punktów :   
Armia w WFB: Elfy Wysokiego Rodu > 4000

Re: Dark Elves

Czarną straż ustawiasz w formacji kolumny, pierwszy oczywiście dowódca, i podstawiasz ich przed jakiś oddział przeciwnika, który idzie tam, gdzie ty nie chcesz żeby szedł. On cie szarżuje, zabija dowódcę, ale reszta stoi na determinacji, i w ten sposób właśnie kupiłeś sobie turę-dwie gry na swoich zasadach.


How to play Warhammer better?
-Rule number one - sex. Do you guys have some?
-E.. yea, you know... sometimes...
-Wrong answer! Sex equals lost battles. Lose sex. No sex - more victories.
-So how much sex you you have, sire?
-None! Warhammer is my pussy.

Offline

#280 2012-08-27 07:45:49

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Dark Elves

To jest oddział który i tak stracisz ale dzieki niemy stracisz mniej punktów niż by jakiś oddział typu ciężka kawaleria chaosu miała sie wbic w twój oddział kuszników...
Jeśli peirwszy stoi dowódca nei można bic innych, a że panowie mają determinacje czyli rzucają test załamania po walce bez minusów to ustoja to chwile. W miedzy czasie ty możesz zdobyc flanke przeciwnika, albo poprostu usunąć się z drogi innymi oddziałami

Offline

#281 2012-08-28 10:30:41

 Sasomir

Był statystą w Avatarze

Skąd: SaltLake City
Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 550
Punktów :   
Armia w WFB: DoCh, Imperium, Skaveni
Armia w W40: Szarzy Rycerze, CSM
Armia Warmachine & Hordes: Khador, Convergence of Cyriss

Re: Dark Elves

Odpowiedź na pytanie dot. kultu Slaanesha (bo jeszcze chyba nie padła...) - to była świetna armylista, ale niestety dwie edycje temu (bodaj do Storm of Chaos), obecnie macie armybook, w którym króluje niepodzielnie krwiożerczość. Ale to nie szkodzi - witche to toćka w toćke demonetki, a do tego jeszcze z poisonem . Widziałem na DMP rozpę z klocem 30 tych kobitek, całkiem smerfna.


"Czy ktoś widział mój regiment?" - dowódca lekkiej brygady kawalerii po samobójczej szarży w której padli niemal wszyscy jego podkomendni, bitwa pod Bałakławą, wojna Krymska.
"Smutny będzie to dzień, gdy dowódca brytyjskiej armii będzie dokładnie wiedział co ma robić." - dowódca wojsk ekspedycyjnych UK, wcześniej tego samego dnia.

Offline

#282 2012-08-28 14:42:59

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Dark Elves

Oj sasu sasu ja takie rozpiski DE uwielbiam na 30 witchkach. Tamta z turnieju miałą 30 witchek i 30 korsarzy. Jeśli jestes w stanie tym dojechać do walki wręcz w całości to ten oddział przeżuna się nawet przez oddział twardych krasnoludów. Jest to w hordzie 60 atakó nawet wszystkie z poison i przerzutem na trafienie w pierwszej rundzie. Wiec masakratorska rzecz. Gorzej jeśli oddział zostanie skrócony do 10 modeli przed możliwością wypłacenia swoich ataków. Rozpiska nawet nawet. Moje katapulty ja lubią w pełniej okazałości X)

Offline

#283 2012-08-28 15:01:20

siwy2150

Gania za różowym słoniem

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 1690
Punktów :   
Armia w WFB: Orki&Gobosy

Re: Dark Elves

wszystko fajnie ale to witchki mają 3Tafa i zero zbroi


A kto jest bardziej zaawansowany technologicznie skaweny czy krasnoludy....?

Offline

#284 2012-08-28 22:40:33

 Sasomir

Był statystą w Avatarze

Skąd: SaltLake City
Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 550
Punktów :   
Armia w WFB: DoCh, Imperium, Skaveni
Armia w W40: Szarzy Rycerze, CSM
Armia Warmachine & Hordes: Khador, Convergence of Cyriss

Re: Dark Elves

Cóż... Jaaf z tym grał, a ostatnie dwie tury wydatnie mu w tym pomagałem i... wiem, że fajnie się to utrupia . O ile pamiętam to w ostatnie dwie tury te dwie hordy spadły bez wbicia ani jednego wounda naszym modelom . Problem z Witchkami brzmi - koszt pkt oraz ulokowanie w specach .


"Czy ktoś widział mój regiment?" - dowódca lekkiej brygady kawalerii po samobójczej szarży w której padli niemal wszyscy jego podkomendni, bitwa pod Bałakławą, wojna Krymska.
"Smutny będzie to dzień, gdy dowódca brytyjskiej armii będzie dokładnie wiedział co ma robić." - dowódca wojsk ekspedycyjnych UK, wcześniej tego samego dnia.

Offline

#285 2012-08-29 07:48:47

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Dark Elves

Oj tak jeśli byłyby tańsze to byłyby sto razy lepsze. Można je jeszcze podciągnąć dodająć kociołek krwi i chronic te biedne wiedźmy. Ward save na 5+ to zazwyczaj bardzo dużo. No i jeszcze umiejętnie grać nimi. Sam nimi grałem troche i przez 3 hordy maruderów po 30 przebiegly te wiedźmy.

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.informacjebydgoszcz.pl/