Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#76 2012-11-05 16:01:31

 Zuzoslav

Piąty Bóg Chaosu

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 1457
Punktów :   
Armia w WFB: Warriors of Chaos
Armia w W40: Space Orks
Armia Warmachine & Hordes: Legion of Everblight

Re: [WM&H] Nowości

Bardzo fajny figs, choć tak sobie myślę, że ze wszystkich kolosali to chyba najsłabszy. Ale masz rację fajne te pierdółki, które wspomniałeś.


Metal! Metal!
Back with the vengeance!
Metal! Metal!
All that I need is heavy metal!
Metal!
Screaming together!
Metal! Metal!
Metal is all that I need!

Sabaton "Metalizer"

Offline

#77 2012-11-09 00:49:14

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: [WM&H] Nowości

Plastik żondzi, dziś PP ujawniło trzy nowe pudełka plastikowych pamperków (dla niezorientowanych pamperki to ponoć w gwarze wielkopolskiej laleczki)

I tak na pierwszy ogień Retribution of Scyrah Battlegroup  pierwszy starter do "elfów", a w nim casterka Kaelyssa Night’s Whisper, dwa lekkie warjacki (czy jak to zwą elfy myrmidony) Chimera i Griffon orez jeden ciężki warjack Mantikora.
Kolejne dwa pudełka to nowe wydania starych modeli Stormblade Infantry i Winter Guard, oprócz tego że są to nowe rzeźby i materiał (plastik) od razu zawierają maksymalną liczebność oddziału oraz weapon attachment: Storm Gunners dla Stormblade Infantry i Rocketeers do Winter Guard. Kiedyś miałem plan zacząć zbieranie drugiej frakcji i chciałem zbierać Khador ale w plastikach, powoli zaczyna się to wydawać coraz bardziej realne

Offline

#78 2012-12-05 11:46:20

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: [WM&H] Nowości

Model Galleona cudo
Crane mam pytanko.
Nie znasz kogoś kto gra w warmachine lub skończył i chciałby się pozbyć jednego warjacka Cygnarów lub Khadorów? Poszukuje bo chce zrobić konwersje dla moich warhammerowych krasi a figsy są idealne pod golemy.

Offline

#79 2012-12-12 23:19:18

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: [WM&H] Nowości

Brujah1685r napisał:

Crane mam pytanko.
Nie znasz kogoś kto gra w warmachine lub skończył i chciałby się pozbyć jednego warjacka Cygnarów lub Khadorów? Poszukuje bo chce zrobić konwersje dla moich warhammerowych krasi a figsy są idealne pod golemy.

Łoł nie wiem jak to się stało ale jakoś nie zauważyłem tego pytania wcześniej. Osobiście nie znam nikogo kto by się pozbywał takich modeli, ale warto patrzeć co się na Allegro przewija ewentualnie możesz spróbować na forum Mgły.


Jakoś nie mam ochoty wrzucać wszystkich nowości które się pojawiają i w sumie wrzucam tylko to co mi się jakoś podoba więc dziś nowość do Circle of Orboros -  koza

Offline

#80 2012-12-15 00:03:09

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: [WM&H] Nowości

Ha spoko Crane udąło mi się za stówe kupic to:
http://i.ebayimg.com/t/Warmachine-Cygna … etal-/00/s
/MTIwMFgxNjAw/$T2eC16ZHJHEE9ny2sY6)BQt5QGRMkQ~~60_12.JPG
link żeby działał trzeba skopiować!!
Myślę że troche z tego opchnie się i bedzie opłacalny zakup jednego golema za 0 złoty XD

Offline

#81 2012-12-15 10:39:57

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: [WM&H] Nowości

Nie chciałbym Cię martwić Brujah ale jeśli zamierzasz zatrzymać Ironclada (czyli tego dużego jacka) to reszty za stówkę raczej nie upłynnisz, ale próbuj, a nuż się uda.

I tak jeszcze w temacie coś co może zainteresować Zuzoslawa czyli Archangel - to się nazywa Gargantuan, ogromne bydle i oczywiście kosztuje tyle co pół armii

Offline

#82 2012-12-15 12:34:56

 Zuzoslav

Piąty Bóg Chaosu

Skąd: Salt Lake City
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 1457
Punktów :   
Armia w WFB: Warriors of Chaos
Armia w W40: Space Orks
Armia Warmachine & Hordes: Legion of Everblight

Re: [WM&H] Nowości

A prawda żem się zainteresował   Fajny wielki, drogi. W sumie to jak na niego patrzę to chyba najlepszy model do legionu jaki wyszedł A przy okazji najlepszy z tych wielkich modeli. Ogólnie chyba zacznę odkładać kasę.


Metal! Metal!
Back with the vengeance!
Metal! Metal!
All that I need is heavy metal!
Metal!
Screaming together!
Metal! Metal!
Metal is all that I need!

Sabaton "Metalizer"

Offline

#83 2012-12-15 14:28:39

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: [WM&H] Nowości

nie wiem ktoregp bym zatrzymal. raczej myslalem o jednym z tych mniejszych. ale to zdecyduje jak figsy zobacze.ktory mi sie spodoba ...

Offline

#84 2013-01-27 20:48:40

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: [WM&H] Nowości

Do WFB pojawiły się nowe zasady Euro, a w świecie WM&H pojawił się nowy Steamroller 2013. Jest trochę nowych scenariuszy, nowe zasady (np. Kill Box nie eliminuje castera, a jedynie daje przeciwnikowi 2 Control Pointy, za to jest jeszcze bardziej zawężony do 14" o każdej krawędzi stołu), jedyne co niepokoi to wprowadzenie dodatkowych zasad za kontrolę konkretnych objectivów, chociaż bonusy nie są jakieś mega mocne więc raczej nie zniszczy to balansu rozgrywki. Co ciekawe niektóre udziwnienia ze SR 2012 są teraz po prostu opcjami w scenariuszach, na przykład Rinforcements.

Offline

#85 2013-02-02 18:30:21

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: [WM&H] Nowości

Privateer Prees podał informację o wprowadzeniu siódmej frakcji do Warmachine, a jest nią Convergence of Cyriss. Cyriss jest boginią maszyn, więc ... będzie to armia oparta wyłącznie na mechanicznych tworach, nienawidzących wszystkiego co żywe (nic wam to nie przypomina z takiego WH40k ) jest trochę zdjęć nowych modeli, concept artów i nawet kilka kart. Moja osobista opinia o nowej frakcji: już myślałem że Retribution of Scyrah totalnie nie pasuje do klimatu tej gry, a tu nagle takie coś.

Przy okazji PP ujawniło kilka innych nowości, a mnie szczególnie zainteresowała gra karciana osadzona w uniwersum Iron Kingdoms. High Command, bo taki tytuł ma mieć, pozwoli nam na dowodzenie całą armią frakcji i zmierzenie się walce z innymi frakcjami, gra ma być karcianką typu deck-building i jak na razie zapowiada się dosyć ciekawie.

Offline

#86 2013-06-12 22:18:59

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: [WM&H] Nowości

Nie wiem czy ktoś planuje grać CoC-em, ale zawsze można się podjarać takimi modelami jak Aurora.

Offline

#87 2013-07-10 15:16:40

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: [WM&H] Nowości

Privateer Prees ostro testuje gdzie jeszcze można wcisnąć Żelazne Królestwa i już niedługo ma ruszyć na Kickstarterze akcja zbierania kasy na grę komputerową "Warmachine Tactics". Gra być może będzie nawet grywalna bo będzie to strategia turowa, ale najważniejsze jest że jako bonusy do gry będą dodawane figurki którymi będzie można potem grać normalnie w Warmachine. Figurki te to Jurneyman Warcasters czyli młodzi adepci sztuki magicznej, właściwie to Cygnar już takowego posiada, ale tym razem juniorów otrzyma każda frakcja. Modele które będą dostępne na KS będą limitowane, ale później pojawią się ich "normalne" wersje. Wrzucam tutaj link do forum Warmachina.pl gdzie można obejrzeć concept arty, jeden finalny model (dla Cygnaru) oraz dwa prototypy dla Khadoru i RoS-u. Patrząc na te modele mam cichą nadzieję że w końcu PP zacznie robić jakieś ładne figurki Polecam obejrzeć te widokówki, bo jest na co popatrzeć, zdjęcia są gdzieś tak w połowie strony więc trzeba sobie zjechać na dół.

Offline

#88 2013-07-10 20:54:54

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: [WM&H] Nowości

Bah Ros i Cygnar mają świetne figsy!!

Offline

#89 2013-07-10 23:10:33

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: [WM&H] Nowości

Niestety te figurki są bardzo drogie, głównie ze względu na koszt wysyłki 25$ ! Dziś ruszył kickstarter gry widzę że już pierwszego dnia uzbierali ponad 1/3 zakładanej kwoty, a jeszcze prawie 30 dni do końca. Sam się zastanawiam ale nad najniższym pułapem, za 20$ jest sama gra, jak przebiją 700 tysięcy to może być sporo za te dwadzieścia baksów.

Gdyby się ktoś jednak bardzo zajarał nowymi juniorami to jest też dostępny specjalne wydanie No Quarter gdzie są zasady do tych wszystkich modeli i do warcastera który ma dwie wersje Cygnarską i Cryxową.

I jeszcze jedno koniecznie trzeba obejrzeć filmik z kickstartera , jest nieźle jajcarski szczególnie jak Sorsha bawi się figurkami.

Ostatnio edytowany przez Crane (2013-07-10 23:18:42)

Offline

#90 2013-07-13 23:22:57

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: [WM&H] Nowości

Skusiłem się szkoda że gra ma wyjść dopiero za rok. Na figurki raczej się nie skuszę, nawet po tym jak dogadali się z jakąś firmą z Anglii i teraz najdroższa przesyłka to 6$ (przy 1-2 modelach, więcej = taniej). Teraz tylko trzeba kibicować żeby zebrali jak najwięcej hajsu bo wtedy odblokują ciekawe rzeczy, 4 frakcje do multiplayera i czterech merców już jest, teraz fajnie by było jak by się pojawiła druga kampania dla jednego gracza, można by się zabawić Khadorem.

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
cssm.pl raz na górze raz na dole