Ogłoszenie

Witamy na Forum "Rycerze y Kupcy"!

Linki:

- Regulamin Forum
- Dzielnica Mieszkalna (Przedstaw się tam koniecznie!)
---> -AKTUALNE SPOTKANIE KLUBU <---
- Administracja Forum
- Giełda Forumowa

#121 2011-11-14 10:34:32

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Turniej

Ja tak nieśmiało zapytam czy turniej się odbędzie ? Drugie pytanie, widzę że nie będzie 100% obłożenia stołów, czy można by ewentualnie przyjść zagrać w coś innego ? Pytanie trzecie, czy jeśli na powyższe dwa pytanie odpowiedź byłaby TAK, to czy ktoś byłby chętny zagrać lub nauczyć się grać w WM&H ? Do dyspozycji będę miał dwie małe armie na 15 punktów.

Offline

#122 2011-11-14 11:08:01

 Sasomir

Był statystą w Avatarze

Skąd: SaltLake City
Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 550
Punktów :   
Armia w WFB: DoCh, Imperium, Skaveni
Armia w W40: Szarzy Rycerze, CSM
Armia Warmachine & Hordes: Khador, Convergence of Cyriss

Re: Turniej

Ja również, tak jak Zuzosław, mam zajęcia w sobotę, zresztą te same.  Proszę o wykreślenie mnie i Bandziorki.


"Czy ktoś widział mój regiment?" - dowódca lekkiej brygady kawalerii po samobójczej szarży w której padli niemal wszyscy jego podkomendni, bitwa pod Bałakławą, wojna Krymska.
"Smutny będzie to dzień, gdy dowódca brytyjskiej armii będzie dokładnie wiedział co ma robić." - dowódca wojsk ekspedycyjnych UK, wcześniej tego samego dnia.

Offline

#123 2011-11-14 14:14:23

 michau5300

Prawa Ręka

9558288
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-07-28
Posty: 579
Punktów :   
Armia w WFB: WoCh

Re: Turniej

7 grających xD całkiem epicko. Pozostali na pewno grają?
Można by jeszcze jakieś potwierdzenia zebrać, żeby się nie okazało, że pojadę grać 3 bitwy z Masterem xD
Rozpiski wysyłamy Marcinowi czy w końcu tylko przynieść ?


"Kochaj bliźniego swego póki masz coś z tego"

Offline

#124 2011-11-14 17:14:17

 Lukullus

Dużo tu klawiatur zniszczył

39238019
Call me!
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 947
Punktów :   
Armia w W40: Sisters of Battle

Re: Turniej

Mogę przytachać ze sobą swoją machinkę i możemy zagrać. Mam idealnie 15 pkt.


http://i833.photobucket.com/albums/zz260/Lord_Vampyre/Userbars/heretic.jpg
http://farm8.staticflickr.com/7270/6939236350_8126fd4790.jpg



I'm awesome. High five!

Offline

#125 2011-11-14 19:50:23

 Master

Spowiednik szatana

Skąd: Cząstochowa
Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 1067
Punktów :   
Armia w WFB: Elfy Wysokiego Rodu > 4000

Re: Turniej

UWAGA... uwaga........
Ech...
ze względu na liczbę grających turniej PRZEŁOŻONY na późniejszy termin. Przykro mi że choć chęci były dobre, to nic z tego nic wyszło. Jako następny termin proponuję sobotę 3 grudnia. Swoją drogą tak wszyscy chcieli te sobotę, a jak jest to 4 osoby odpadają...
Plakaty z dodrukiem o turnieju mam, proponuję spotkać się np. za tydzień we wtorek ok. 16.00 pod cinema city wolność, poumawiać kto gdzie idzie itp. Projekt ulotki mam dostać dopiero jutro, więc to też dopiero do przyszłego tygodnia.
Co do gry w inne bitewniaki to jak najbardziej, na turniej można przyjść z czym się chce i grać w co się chce, nawet w chińczyka


How to play Warhammer better?
-Rule number one - sex. Do you guys have some?
-E.. yea, you know... sometimes...
-Wrong answer! Sex equals lost battles. Lose sex. No sex - more victories.
-So how much sex you you have, sire?
-None! Warhammer is my pussy.

Offline

#126 2011-11-14 20:06:01

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Turniej

Lukullus napisał:

Mogę przytachać ze sobą swoją machinkę i możemy zagrać. Mam idealnie 15 pkt.

Turniej jednak przesunięty, a ja niestety 3 grudnia jadę na Pionek do Gliwic, więc na razie nici z przygodnego pykania w WM&H

Offline

#127 2011-11-14 21:05:17

 Lukullus

Dużo tu klawiatur zniszczył

39238019
Call me!
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 947
Punktów :   
Armia w W40: Sisters of Battle

Re: Turniej

A może jakaś inna lokalizacja?


http://i833.photobucket.com/albums/zz260/Lord_Vampyre/Userbars/heretic.jpg
http://farm8.staticflickr.com/7270/6939236350_8126fd4790.jpg



I'm awesome. High five!

Offline

#128 2011-11-14 21:42:43

 Sasomir

Był statystą w Avatarze

Skąd: SaltLake City
Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 550
Punktów :   
Armia w WFB: DoCh, Imperium, Skaveni
Armia w W40: Szarzy Rycerze, CSM
Armia Warmachine & Hordes: Khador, Convergence of Cyriss

Re: Turniej

Z góry mówię - 3 grudnia dla mnie i Bandziorki (i Zuzoslava zapewne tez) odpada, gdyż mamy kolejny zjazd na studiach. Pasuje za to 26 listopada.


"Czy ktoś widział mój regiment?" - dowódca lekkiej brygady kawalerii po samobójczej szarży w której padli niemal wszyscy jego podkomendni, bitwa pod Bałakławą, wojna Krymska.
"Smutny będzie to dzień, gdy dowódca brytyjskiej armii będzie dokładnie wiedział co ma robić." - dowódca wojsk ekspedycyjnych UK, wcześniej tego samego dnia.

Offline

#129 2011-11-15 07:28:00

 Negro

Nic, co przegięte nie jest mi obce

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 180
Punktów :   
Armia w WFB: DE 4,2K

Re: Turniej

SUper ja od 26 do 7 gudnia poza granicami kraju wiec ja sie w tym terminie nia załapie ...


Inter Arma Silent Reges ... - W czasie wojny milczą prawa.
Quae Caret Ora Cruore Nostro? - Na jakim brzegu zabrakło by naszej krwi.
Si Leonia Pellis Non Satis Est, Vulpina Addenda - Jeśli skóra lwa nie wystarcza wdziej jeszcze lisią.
Tego sie trzymamy !!!

Offline

#130 2011-11-15 22:05:44

Brujah1685r

Szef Portalu

Zarejestrowany: 2011-10-26
Posty: 976
Punktów :   
Armia w WFB: Dwarfs, Bretonia
Armia w W40: Space Wolves

Re: Turniej

No i popisałem się... Marjan wysłałem rozpiskę dziś zanim przeczytałem resztę postów.... najpewniej i tak się nei zmieni.
Jako godny krasnolud czekam na termin i mam nadzieje że wypadnie jakiś sensowny żeby jak najwięcej osób mogło się stawić.
Pozdrawiam

Offline

#131 2011-11-16 07:53:50

 Negro

Nic, co przegięte nie jest mi obce

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 180
Punktów :   
Armia w WFB: DE 4,2K

Re: Turniej

przemyslalem temat i uwazam ze turniej powinien sie odbyc nawet jesli zostały by 2 osoby z racji takiej iz nikt nie bedzie traktowal tych turnieji powaznie skoro data pływa, był dany długi okres przed turniejem wiec kto mogł to załatwial sobie wolne, sa ludzie ktorzy pracuja w wekendy i nakombinowali sie pewnie zeby miec ten dzien wolny. a w tym momencie to nikt w przyszłosci nie bedzie sobie załatwial wolnego bo po co ? przeciez i tak przełozycie. niekonsekwencja bedzie nasza zgubą.




.


Inter Arma Silent Reges ... - W czasie wojny milczą prawa.
Quae Caret Ora Cruore Nostro? - Na jakim brzegu zabrakło by naszej krwi.
Si Leonia Pellis Non Satis Est, Vulpina Addenda - Jeśli skóra lwa nie wystarcza wdziej jeszcze lisią.
Tego sie trzymamy !!!

Offline

#132 2011-11-16 10:03:58

 Crane

Poszukuje elektro w Berlinie

2995381
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 1359
Punktów :   
Armia Warmachine & Hordes: Retribution of Scyrah

Re: Turniej

Popieram to co napisał Negro, kolejne przesunięcie jak widać spowoduje jeszcze niższą frekwencję, co zapewne spowoduje kolejne przesunięcie terminu itd. Z jednej strony rozumiem organizatora, że nie bardzo opłaca się robić turniej dla 6-7 osób, a z drugiej strony jak ma być wyrobiona jakakolwiek renoma organizatora turnieju skoro ciągle tylko przesuwany jest termin, a turnieju jak nie było tak nie ma.

Offline

#133 2011-11-16 12:35:28

bombaj

Mistrz RyKowiska

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 951
Punktów :   
Armia w WFB: skaven, beastmen, DoCh
Armia w W40: eldar, SM
Armia w LOTR: shit
Armia Warmachine & Hordes: nie gram... na razie...

Re: Turniej

hejka

UWAGA OFICJALKA!

jestem po rozmowie z panem Tomaszem Kukiem z WSL. Termin turnieju został klepnięty ostatecznie i nieodwołanie na 10.XII w sobotę.  Tym razem bez żadnej obsuwy, gdyż poręczyłem za turniej własną głową Dostajemy salę, promocję i marketing. Z naszej strony potrzebujemy rozreklamowania turnieju. Uznajmy to za termin ostatniej szansy, robimy choćby miały przyjść trzy osoby

W związku z tym pytanko do Mastera, czy miałby plakat w pdf-ie. Wtedy każdy mógłby w swojej szkole (o ile do takiej chodzi) za zgodą dyrekcji druknąć i powiesić. Chodzi o to, żeby przyszło jak najwięcej osób, nawet takich, które jeszcze nie grają, ale może by zaczęły.

Pytanie do Marjana o patronat bardowy, jak dasz radę jakieś nagrody to super, weź też ulotki Barda, zawsze jakaś reklama dla sklepu

Format taki,jaki ustaliliśmy, regulamin itp. myślę, że wszystko zostaje, chyba, że jakiś inny pomysł. Proponowałbym w grafik wpisać 15 minut przerwy między bitwami, ale się nie upieram. Odsyłam też do mojego posta odnośnie spotkań klubowych w zakładce klubu.

Proszę też o zedytowanie pierwszego posta w tym temacie i wszystkich postów dotyczących termninu turnieju.

Piszta czy pasuje taki termin. Postaram się zaprosić jakiś gości, ale z tym się zobaczy. Dlatego też taki termin, a nie inny, bo 3 XII jest jubileuszowy turniej w gliwicach - cały śląsk tam jedzie, a 17-18 XII to master w łodzi, tam z kolei jedzie cała polska. Jeżeli ktoś ma przyjechać  z zewnątrz to tylko wchodzi w rachubę 10.XII.

pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez bombaj (2011-11-16 13:22:39)

Offline

#134 2011-11-16 14:57:32

 michau5300

Prawa Ręka

9558288
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-07-28
Posty: 579
Punktów :   
Armia w WFB: WoCh

Re: Turniej

1 post częściowo edytowany. Listę uczestników będę uaktualniać na bieżąco. Przerwy są dobrym pomysłem i jak nie będzie jakieś fali sprzeciwu to też zmienię niebawem.
Na 10 grudnia nie mam żadnych planów i raczej nie będę mieć ale na 100% ciężko powiedzieć bo to dość odległy termin.


"Kochaj bliźniego swego póki masz coś z tego"

Offline

#135 2011-11-16 21:37:42

 Sasomir

Był statystą w Avatarze

Skąd: SaltLake City
Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 550
Punktów :   
Armia w WFB: DoCh, Imperium, Skaveni
Armia w W40: Szarzy Rycerze, CSM
Armia Warmachine & Hordes: Khador, Convergence of Cyriss

Re: Turniej

Termin nam pasuje i gramy, ja i Bandziorka!


"Czy ktoś widział mój regiment?" - dowódca lekkiej brygady kawalerii po samobójczej szarży w której padli niemal wszyscy jego podkomendni, bitwa pod Bałakławą, wojna Krymska.
"Smutny będzie to dzień, gdy dowódca brytyjskiej armii będzie dokładnie wiedział co ma robić." - dowódca wojsk ekspedycyjnych UK, wcześniej tego samego dnia.

Offline

Forum "Rycerze y Kupcy" (c) 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla gen. Szramy. free counters Free Page Rank Tool

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ryk.pun.pl